Джейсон Х

Джейсон Х (Jason X / Джейсон Х). США, 2002. Режисер Джеймс Ісаак. У ролях: Лекса Дойг, Лайза Райдер, Чак Кемпбелл, [Дейвід Кроненберг->david-kronenberg], Джонатан Поттс, Пітер Менсах, Мелісса Ейд, Кейн Ходдер, Мелоді Джонсон, Філіп Вільямс, Дервін Джордан.

ICTV, субота 10 травня, 23.40

Монстра-«хокеїста» Джейсона Ворхіза (Ходдер) били, різали, топили, вішали, проте знищити не змогли ні в 20-му столітті, ні в 21-му, тому вчені вирішили заморозити його. Суперманіяк прокинувся аж у 25-му сторіччі, на космічному кораблі, але не тільки не втратив свої неординарні бійцівські здібності, а й став сильнішим, ніж будь-коли…

jason-x

80-ті подарували світу кіно трьох невмирущих чудовиськ: Майкла Маєрса, Фредді Крюгера та Джейсона Ворхіза. Впоратися з ними не змогли не лише герої цих серіалів, а й їх автори: кожного разу глядач доларом голосував за наступну частину. У 2002-му на екрани вийшли «Джейсон Х» і «Хелловін: воскресіння», і обох не можна назвати провалами, незважаючи на те, що критики писали: «Джейсон Х» збере стільки ж грошей, скільки антарктична станція, яка продає лід на полюсі». На десяту серію пригод маніяка у хокейній масці витратили 15 млн. доларів, що дозволило використати у стрічці декілька комп’ютерних спецефектів (акторці Бетсі Палмер навіть пропонували зіграти мати Ворхіза у віртуальному світі, однак вона відмовилась).

1 коментар для “Джейсон Х”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *