Одного разу у Вегасі

Фільм, жанр якого визначений як романтична комедія, чітко розпадається на дві частини – комічну та романтичну. Причому сказати, що комічна частина до нестями смішить, а романтична – до сліз зворушує, було б великим перебільшенням.

vegas

Частину комічну хочеться назвати “Тупий та ще тупіша”. Персонажі багато п’ють і дуже багато кричать, актори жахливо переграють навіть за мірками даного жанру, а монтажер доклав усіх сил, щоб події на екрані дратували якомога більше. Як тільки герої перестають пити і починають псувати один одному життя (часом досить винахідливо, слід віддати належне), шалений ритм перших сцен потрохи вщухає, але акторська гра майже не покращується. Досить скласти до купи найгірші моменти, скажімо, з [“Молодят”->just-married] та [“Янголів Чарлі”->charlies-angels] – і ви матимете уявлення, чого чекати від парочки [Діас->cameron-dias] – [Катчер->ashton-kutcher] тоді, коли їх майже ніхто не контролює, як у даному випадку (режисер у титрах значиться, швидше за все, для галочки). А до цього ще слід додати туалетні жарти у кращих традиціях Фареллі і шаблонних персонажів другого плану – друга й подругу, чиї безцінні поради тільки все ускладнюють. Хоча трапляються й смішні моменти – бридкі, але смішні.

vegas

Частина романтична вийшла менш жвавою і ще менш оригінальною, але трішки краще зіграною. Чого ж ще очікувати від подібної стрічки, як не того, що герої, як слід попсувавши одне одному життя, врешті-решт пізнають одне одного, познайомляться з родинами і таке інше, що призведе до народження справжніх почуттів. Таке ми бачили і в “Як позбутися хлопця за 10 днів”, і ще два десятки разів. Тобто нового абсолютно нічого, чергова конвеєрна робота, яка впевнено прямує до хеппі-енду, який у даному випадку відверто суперечить логіці характерів і здоровому глузду. Становище частково рятують актори – ні, не ті двоє, а ветерани Тріт Вільямс та Денніс Фаріна в епізодичних ролях; принаймні їх персонажі схожі на живих людей.

vegas

Підсумок: романтична комедія, малосмішна і малоромантична, в якій головні зірки час від часу демонструють найгірше з того, на що здатні. Рекомендується лише найвідданішим фанам Діас і Катчера або тим, хто дивиться усі без винятку фільми про Вегас.

7 коментарів для “Одного разу у Вегасі”

 1. Давно не бачив хороших комедій….теперішні анімаційні мультики справляються з завданням розсмішити глядача набагато ліпше за комедії….а що робити коли мені хочеться сміятись до сліз? 🙂 Чи міг би хтось порадити стрічки що здатні розсмішити або вам найбільше сподобались? буф б вдячний

  Для мене такими є:
  “Маска” – світлий спогад дитинства
  “Кавказька полонянка” – знімали ж колись фільми
  “Льодовиковий період 1,2” – отут я насміявся)) білка рулить
  “Всі у захваті від Мері”,”Тупий і ще тупіший” – на це Вадим, певне так осуджуючи погляне….каюсь, але було смішно 🙂 ну є так хороші кумедні моменти, чого тільки вартий прикол з рукавичками у Тупому)
  “Гарячі голови 1,2” – суперськи!
  “Майор Пейн”
  отак сходу ще згадуються деякі моменти з
  “Голого пістолету” і старі фільми з кумедним однотонним перекладом за участю Стіва Мартіна

 2. >>на це Вадим, певне так осуджуючи погляне

  Не погляне, кожен має право дивитись те, що подобається.

  Мені у “Тупому” по-справжньому один прикол сподобався – з папужкою і сліпим хлопчиком.

 3. а написати список хороших(найліпших) на вашу думку кумедій де можна реально пореготати слабо? 😉

  авось читачі сайту найдуть з них щось і для себе )

 4. Найсмішніша за останні роки комедія – “Фаренгейт 9/11”. Смішно на багатьох рівнях, і є навіть дещо смішне за кадром – наприклад, те, що сказав про Мура на церемонії “Оскарів” той самий Стів Мартін. А той хлоп, що читає казку про козлика, – це взагалі щочь. На таких людях тримається шоу-бізнес.

  Список наведено непоганий, до нього ще обов’язково “Аероплан” треба додати, “В джазі тільки дівчата” і “Тутсі”. Можна ще дещо з глибокої класики на кшталт Чапліна, але для загалу це, напевно, буде не так цікаво.

 5. Наприклад, для мене існують 2 геніальні комедії з Мартіном у головній ролі. Перша це “Отпетые мошенники”, а друга – це “Сержант Билко”. Кожну дивився по 10 раз, завжди цікаво. Усім раджу.

 6. Від тих самих “Молодят” з Катчером у гол. ролі мене мало не знудило, настільки все тупо, примітивно і просто несмішно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *