Наймані вбивці

Наймані вбивці (Assassins / Наемные убийцы). США, 1995. Режисер Річард Доннер. У ролях: [Сильвестр Сталлоне->sylvester-stallone], [Антоніо Бандерас->anthonio-banderas], [Джуліанна Мур->julianne-moore], Анатолій Давидов, М’юз Вотсон, Рід Даймонд, Келлі Ровен.

ICTV, субота 4 жовтня, 19.00

Досвідчений професійний кілер (Сталлоне) хоче зав’язати, виконавши чергове завдання – вбити хакершу (Мур), яка краде цінну інформацію. Однак завдання перехоплює молодий психопатичний колега Мігель (Бандерас), який вважає, що настав час змінювати старе покоління. В результаті герой Сталлоне рятує жертву, щоб разом з нею з’ясувати стосунки з конкурентом, і це далеко не останній несподіваний поворот… Непогано закручений сюжет, Сталлоне на своєму місці і Бандерас у незвичній для нього маніакальній ролі – тобто ніби все професійно, але якоїсь родзинки не вистачило, згадати майже нема чого. У США фільм провалився, у нас на відео був популярним.

3 коментаря для “Наймані вбивці”

  1. До речі, кіно досить непогане. Хоча звісно Слай в окулярах і за допотопним комп’ютером виглядає смішно, але кіно хоч не нудне.

  2. Здається, що на 1995 рік комп виглядав зовсім не допоптопно. Не бачу нічого смішного. В Сталлоне вже були ролі в окулярах – згадайте Танго і Кеш.

  3. До речі, у фільмі багато класний моментів, наприклад коли Мігель шантажує героя Сталлоне, націливши снайперську гвинтівку на прощадку з дітьми, що грають у футбол.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *