Гаррі Поттер і таємна кімната

Гаррі Поттер і таємна кімната (Harry Potter and the Chamber of Secrets / Гарри Поттер и тайная комната). США, 2002. Режисер Кріс Коламбус. У ролях: [Денієл Редкліфф->daniel-redkliff], Руперт Грінт, [Емма Вотсон->emma-watson], Меггі Сміт, Річард Харріс, [Алан Рікмен->alan-rickman], Кеннет Брена, Роббі Колтрейн, Дейвід Бредлі, Джон Кліз.

Новий канал, субота 11 жовтня, 18.50

Гаррі Поттер (Редкліфф) повертається до школи чародійства Гогвартс, де стає свідком жахливих подій. Якесь чудовисько полює на учнів, чиї батьки були не чарівниками, а звичайними людьми. Багато років тому воно вже з’являлось у школі, і, як вважають перелякані вчителі, повернути його міг тільки нащадок злого чаклуна Салазара Слізеріна…

Перша картина про Гаррі Поттера завоювала мільйони прихильників в усьому світі не лише тому, що була екранізацією надзвичайно популярної книги, а й завдяки вдало обраному досвідченим майстром сімейного кіно Коламбусом («Сам удома») постмодерністському стилю розповіді, сповненому гумору та іронічних цитат з класики розважального кінематографу (від «Зоряних війн» до «Чужого»). У другій частині пригод маленького чарівника більше спецефектів і «страшних» атракціонів з гігантськими зміями та іншими монстрами, однак її візуальне рішення залишилось таким самим, та й сюжетні колізії обох стрічок є подібними. Можливо, саме це викликало замість очікуваного (і підігрітого гучною рекламною кампанією) зростання спад глядацького інтересу (перший фільм зібрав у США 318 мільйонів, другий – 252).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *