Росiйський заколот

Росiйський заколот (Русский бунт). Росiя, 2000. Режисер Олександр Прошкiн. У ролях: Володимир Машков, Сергiй Маковецький, Матеуш Даменцькi, Каролiна Грушка, Володимир Iльiн, Юрiй Бeляeв, Наталiя Eгорова, Юрiй Кузнeцов, Ольга Антонова.

“1+1”, понедiлок 20 червня, 00.00

Черговий “суперпроект” росiйських кiнематографiстiв був присвячений 200-рiччю О. С. Пушкiна. Авторiв стрiчки, знятоi за мотивами “Капiтанськоi дочки”, цiкавили не стiльки пригоди Петра Гриньова, скiльки причини i наслiдки одного з найжорстокiших заколотiв XVIII сторiччя та особистiсть ватажка бунтiвникiв, Омеляна Пугачова. Досвiдчений режисер стверджуe, що у першу чергу намагався викликати iнтерес до подiй далекого минулого у молодi, котра “зовсiм не знаe iсторii”. Зйомки, загальна вартiсть яких перевищила 7 млн. доларiв, проходили в тяжких умовах у степах Оренбургу. Прем’eра картини кiлька разiв вiдкладалася i врештi-решт вiдбулася на минулорiчному Берлiнському кiнофестивалi, де фiльм потрапив у число претендентiв на приз ФIПРЕССI. Критики були досить суворими до стрiчки, однак глядачi зустрiли ii бiльш нiж прихильно. Картина Прошкiна виправдала не усi сподiвання, хоча e досить цiкавою iсторичною драмою з чудовою операторською роботою Сергiя Юриздицького (премiя “Золотий Овен”) та доброю акторською грою. З-помiж “зоряного” складу виконавцiв найкращi вiдгуки заслужили Маковецький (нагорода фестивалю “Кiнотавр”) i Eгорова (“Золотий Овен” за роль другого плану). Фiльм також отримав спецiальний приз “Кiнотавру”.

Росiйський заколот (Русский бунт). Росiя, 2000. Режисер Олександр Прошкiн. У ролях: Володимир Машков, Сергiй Маковецький, Матеуш Даменцькi, Каролiна Грушка, Володимир Iльїн, Юрiй Бeляєв, Наталiя Eгорова, Юрiй Кузнeцов, Ольга Антонова.

Новий канал, вівторок 25 листопада, 02.20

Черговий “суперпроект” росiйських кiнематографiстiв був присвячений 200-рiччю О. С. Пушкiна. Авторiв стрiчки, знятоi за мотивами “Капiтанської дочки”, цiкавили не стiльки пригоди Петра Гриньова, скiльки причини i наслiдки одного з найжорстокiших заколотiв XVIII сторiччя та особистiсть ватажка бунтiвникiв, Омеляна Пугачова. Досвiдчений режисер стверджує, що у першу чергу намагався викликати iнтерес до подiй далекого минулого у молодi, котра “зовсiм не знає iсторiї”. Зйомки, загальна вартiсть яких перевищила 7 млн. доларiв, проходили в тяжких умовах у степах Оренбургу. Прем’єра картини кiлька разiв вiдкладалася i врештi-решт вiдбулася на Берлiнському кiнофестивалi, де фiльм потрапив у число претендентiв на приз ФIПРЕССI. Критики були досить суворими до стрiчки, однак глядачi зустрiли її бiльш нiж прихильно. Картина Прошкiна виправдала не усi сподiвання, хоча є досить цiкавою iсторичною драмою з чудовою операторською роботою Сергiя Юриздицького (премiя “Золотий Овен”) та доброю акторською грою. З-помiж “зоряного” складу виконавцiв найкращi вiдгуки заслужили Маковецький (нагорода фестивалю “Кiнотавр”) i Eгорова (“Золотий Овен” за роль другого плану). Фiльм також отримав спецiальний приз “Кiнотавру”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *