Ненароджений

Ненароджений (The Unborn / Нерожденный). США, 2009. Містичний трилер. Режисер Дейвід С. Гоєр. У ролях: Одетт Юстман, [Гарі Олдмен->gary-oldman], Міган Гуд, Ідріс Ельба, Джейн Александер, Джеймс Ремар.

theunborn_galleryposter.jpg

До 19-річної дівчини регулярно приходить діббік – привид маленького хлопчика, який загинув в Аушвіці. Якщо вірити єврейському фольклору, це блукаюча душа, яка може захопити контроль над тілом живої людини.

Дейвід С. Гоєр відомий за сценаріями до “Блейда” та обох фільмів про Бетмена Кріса Нолана. Ідея сценарію “Ненародженого” народилась у нього в голові, коли він їхав в Чикаго на знімальний майданчик картини, продюсером якої була його дружина Джессіка. Гоєра завжди цікавила тема двійників, і він вважав, що на цю тему можна зняти дуже страшне кіно. Продюсер стрічки – Майкл Бей (“Армагеддон”, [“Трансформери”->transformers]).

5 коментарів для “Ненароджений”

  1. Я – огромная поклонница жанра horror, и для меня очередной выход на экраны фильма ужасов – это праздник. В этот раз праздника я не ощутила. Выйдя с кинотеатра, в голове крутился один вопрос: “Что это было?”. Даже моя пятилетняя дочь не испугалась, а неистово просмеялась весь фильм над мальчиком с выпученными голубыми глазами. Сама задумка, идея с диббиком довольно интересная, но раскрыта как-то не полностью. Остается много вопросов к сценаристам. Игра актеров тоже не впечатлила, хотя это не их вина, то, что дали выучить, то и сыграли. В коце немного порадовала тема экзорцизма, но с такими фильмами как “Изгоняя дьявола” или “Изгоняя дьявола из Эмили Роуз” не сравниться. Я расстроена… Моя оценка – 5 из 10 (поставила бы больше, если бы не видела действительно культовые фильмы ужасов, для которых и 10 мало)

  2. Жах якийсь, повна дебільність… Тут не лише дитині смішно буде… весь зал реготав з раптових гучних “піх-пах” за спинами головних персонажів і гумових пик.
    Фе, дешевка…
    Та ще й очікуйте як мінімум п”ять частин продовження.
    А краще – не ходіть. Нічого винести, ніяких відчуттів…

  3. Фільм супер.Не знаю хто автор ідеї сюжету,але щось подібне відбувалось зі мною насправді.Отже,фільм про життя.Щоправда в мене не народилась сестра

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *