Тринадцятий поверх

Тринадцятий поверх (13th Floor / Тринадцатый этаж). США, 1999. Режисер Ден Руснак. У ролях: Крейг Б’eрко, Армiн Мюллер-Шталь, Гретхен Молл, Вiнсент Д’Онофрiо.

(ICTV, вiвторок 14 червня, 23.35)

Фантастичний трилер на тему вiртуальноi реальностi. Нова революцiйна модель цiei технологii розроблена на тринадцятому поверсi комп’ютерноi корпорацii. Занурюючись у цю точну iмiтацiю реального свiту, можна кiлька годин пожити життям iншоi людини. Решту часу, коли людина у вiртуальнiй реальностi не перебуваe, там живе ii двiйник – персонаж з подiбною зовнiшнiстю, але часто зовсiм вiдмiнним характером. Низка загадкових вбивств привертаe увагу до корпорацii. Розгадку слiд шукати у вiртуальнiй реальностi, а можливо, i в так званiй справжнiй… Непогана стрiчка, але вона, на жаль, вийшла на екрани в один рiк з “Матрицею”, де схожу iдею було подано набагато ефектнiше.

Тринадцятий поверх (13th Floor / Тринадцатый этаж). США, 1999. Режисер Ден Руснак. У ролях: Крейг Б’єрко, Армiн Мюллер-Шталь, Гретхен Молл, Вiнсент Д’Онофрiо.

НТН, понеділок 13 квітня, 19.25

Фантастичний трилер на тему вiртуальної реальностi. Нова революцiйна модель цiєї технологii розроблена на тринадцятому поверсi комп’ютерної корпорацii. Занурюючись у цю точну iмiтацiю реального свiту, можна кiлька годин пожити життям iншоi людини. Решту часу, коли людина у вiртуальнiй реальностi не перебуває, там живе її двiйник – персонаж з подiбною зовнiшнiстю, але часто зовсiм вiдмiнним характером. Низка загадкових вбивств привертає увагу до корпорацiї. Розгадку слiд шукати у вiртуальнiй реальностi, а можливо, i в так званiй справжнiй… Непогана стрiчка, але вона, на жаль, вийшла на екрани в один рiк з “Матрицею”, де схожу iдею було подано набагато ефектнiше.

1 коментар для “Тринадцятий поверх”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *