Жандарм та iнопланетяни

Жандарм та iнопланетяни (Le Gendarme / Жандарм и инопланетяне). Францiя, 1978. Режисер Жан Жиро. У ролях: Луi Де Фюнес, Мiшель Галабру, Жан Лефевр.

СТБ, середа 17 серпня, 20.00

Комедiя, яка продовжуe серiю пригод недоумкуватого жандарма Людовiка Крюшо (Де Фюнес) та його колег з фешенебельного курортного мiстечка Сен-Тропе. Цього разу над мiстом з’являються космiчнi кораблi, i в Сен-Тропе висаджуються всесильнi iнопланетяни. Вони не роблять землянам зла, а лише вносять у життя мiстечка сумбур i хаос, створюють безлiч комiчних ситуацiй. Прибульцi можуть усе, наприклад, перетворюватися у справжнiх людей. Але все буде гаразд завдяки ще бiльшому хаосу, який створюe жандарм Крюшо… Стрiчка видаeться кращою за iншi картини цього пересiчного кiносерiалу, оскiльки намагаeться (не без успiху) пародiювати вiдомi штампи фантастичних фiльмiв.

Жандарм та iнопланетяни (Le Gendarme et les extra-terrestres / Жандарм и инопланетяне). Францiя, 1978. Режисер Жан Жиро. У ролях: Луї Де Фюнес, Мiшель Галабру, Жан Лефевр.

НТН, п’ятниця 12 червня, 19.25

Комедiя, яка продовжує серiю пригод недоумкуватого жандарма Людовiка Крюшо (Де Фюнес) та його колег з фешенебельного курортного мiстечка Сен-Тропе. Цього разу над мiстом з’являються космiчнi кораблi, i в Сен-Тропе висаджуються всесильнi iнопланетяни. Вони не роблять землянам зла, а лише вносять у життя мiстечка сумбур i хаос, створюють безлiч комiчних ситуацiй. Прибульцi можуть усе, наприклад, перетворюватися у справжнiх людей. Але все буде гаразд завдяки ще бiльшому хаосу, який створює жандарм Крюшо… Стрiчка видається кращою за iншi картини цього пересiчного кiносерiалу, оскiльки намагається (не без успiху) пародiювати вiдомi штампи фантастичних фiльмiв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *