Круті стволи

Круті стволи (Mean Guns / Крутые стволы). США, 1997. Режисер Альберт Пьюн. У ролях: [Крістофер Ламберт->christopher-lambert], Айс Ті, Майкл Халсі, Дебора Ван Валкенберг, Хантер Доуті.

ТВІ, п’ятниця 17 вересня, 23.30

Бос злочинного синдикату Мун (Айс Ті) влаштовує гру: збирає усіх своїх підлеглих і найманців у новій тюрмі і примушує їх вбивати одне одного. Троє тих, хто залишиться в живих, отримають 10 млн. доларів. Після першого великого кровопролиття бійці починають об’єднуватися у групи… Нічого особливого, звичайна стрілялка, тільки у Ламберта незвична роль психопата-вбивці, який весело розстрілює усіх підряд під мамбу.

Алі Лартер

Елісон Елізабет Лартер, або Алі Лартер (Ali Larter / Али Лартер) народилась 28 лютого 1976 р. у містечку Черрі-Гілл. Її батько Денфорт Лартер займається вантажоперевезенням, мати Маргарет – домогосподарка. Майбутня актриса навчалась у середній школі Карузі та у вищій школі Черрі-Гілл. Кар’єра Алі розпочалась, коли їй було 13 років. Модельний агент побачив її на вулиці і запропонував знятися в рекламі Phillies, а пізніше вона підписала контракт з Ford Models у Нью-Йорку. Працюючи моделлю в Італії, Лартер зустріла там актрису Емі Смарт і миттєво з нею подружилася. Смарт переконала Алі зайнятися акторством; вони разом перебралися до Лос-Анджелесу, оселившись в одній квартирі.

larter1.jpg

Продовжити читання “Алі Лартер”

Кінг-Конг живий

Кінг-Конг живий (King Kong Lives / Кинг-Конг жив). США, 1986. Режисер Джон Гіллермін. У ролях: Браян Керуїн, [Лінда Хемілтон->linda-hamilton], Джон Ештон, Пітер Майкл Гетц.

2+2, понеділок 13 вересня, 16.05

У продовженні фільму 1976 р. у гігантського примата з’являється така ж велетенська подруга, однак мерзенні люди (переважно військові) весь час метушаться у звірят під ногами і не дають їм спокійно жити. На щастя, допомогти горилам намагаються хороші люди на кшталт лікаря Конга (Хемілтон)… Провальний сіквел, який довів студію Діно Де Лаурентіса до банкрутства. У приматів ролі слабенькі, а у акторів-людей ще гірші, і забагато моментів, які викликають лише сміх. Хоча наприкінці 80-х картина, як і її попередниця, була великим хітом радянського прокату.