Стукач

Ось і Двейн Джонсон вирішив довести, що він не просто “Скеля”, а актор. Його нову стрічку можна зарахувати до бойовиків чисто умовно – це швидше суміш драми і трилера. І герой Джонсона – не супермен і не шериф, а звичайний бізнесмен з шоферським минулим.

snitch1.jpg

В цьому, мабуть, основний недолік картини. Повірити у те, що Двейн – чоловік ординарний і що його легко можуть покопати на вулиці кілька хуліганів, важкувато. Не те щоб це перший випадок такого типу. Скажімо, персонаж Шварценеггера на початку “Згадати все” теж повинен був здаватися звичайним робітником (і саме це спробували зробити в римейку), але в настільки анекдотично-фантастичному світі невідповідність виконавця типажу сприймалась як дещо навіть логічне. Джонсону у всесвіті суто реалістичному пощастило менше. Аби на його місці був який-небудь Пол Гіаматі, все було б інакше: і образ був б переконливішим, і поведінка персонажа у ризиковані моменти сприймалась би як щось несподівано героїчне, а не зрозуміле і очікуване з самого початку.

snitch2.jpg

Не допомагає “Скелі” й те, що в акторському плані його затьмарюють практично всі, з ким він ділить кадр. У першу чергу це Джон Бернтал у ролі колишнього в’язня, який будь-що хоче зав’язвати: саме він не лише виглядає і поводиться автентично, а й в останній третині фільму стає його справжнім екшн-героєм. Пеппер переконливо і з гумором зіграв співробітника відділу з боротьби з наркотиками. Бенджамін Бретт за кілька екранних хвилин примудрився зробити свого наркобарона одночасно загрозливим і харизматичним. Лише один член акторського складу знаходиться тут на одному рівні з Джонсоном – і, як не смішно, це Сарандон. Граючи амбіційну прокуроршу, акторка фальшивить у кожній своїй сцені так, що не зрозуміло, кому віддати перевагу – їй чи Двейну. Як каже давня приказка, з Сендлером поведешся (у “Моєму пацані”), казна чого наберешся.

snitch3.jpg

Підсумок: непогана кримінальна драма з кількома гідними акторськими роботами, але нічого надзвичайного. Ті, хто чекають чергового бойовика з Джонсоном, навряд чи будуть задоволені.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *