Перший месник: Протистояння

Перший месник: Протистояння (Captain America: Civil War / Первый мститель: Противостояние). Кінокомікс / фантастичний бойовик. США, 2016. Режисери Ентоні та Джо Руссо. У ролях: [Кріс Еванс->chris-evans], [Роберт Дауні-мол.->robert-downey-jr], [Скарлетт Йохансон->scarlett-johansson], Себастьян Стен, Ентоні Мекі, Дон Чідл, [Джеремі Реннер->jeremy-renner], [Пол Беттані->paul-bettany], Елізабет Олсен, Даніель Брюль.

captain_america_civil_war_poster

З 5 травня стрічку “Перший месник: Протистояння” можна переглянути у Львові у комплексі “Планета кіно”.

Коли уряд вирішує контролювати дії Месників, Залізна людина (Дауні-мол.) погоджується, проте Капітан Америка (Еванс) займає протилежну позицію. Це приводить до конфлікту між ними, який розділяє команду супергероїв навпіл…

Фільм базується на серії коміксів “Громадянська війна”. Студія хотіла, щоб роль Дауні-мол. була невеликою, щоб її відзняти за три тижні, однак актор забажав більшу роль, що призвело до конфлікту.

Фіналісти конкурсу на роль Людини-павука мали проходити проби з Евансом та Дауні-мол., щоб визначити, у кого з них краща “хімія” з цими акторами. 23 червня 2015 р. на роль обрали Тома Холланда. На роль Чорної пантери розглядався Чад Л. Коулмен.

Бюджет картини – 250 млн. доларів. Брюль заявив, що за такі гроші можна зняти 20 фільмів. Зйомки почалися 7 травня 2015 р. в Атланті (штат Джорджия) і закінчилися у серпні у Німеччині.

Джо Руссо вважає найсильнішим кадром стрічки той, де Капітан тримає гелікоптер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *