Дзвінок-2

Дзвінок-2 (The Ring Two / Звонок-2). США, 2005. Режисер Хідео Наката. У ролях: [Наомі Воттс->naomi-watts], Саймон Бейкер, Дейвід Дорфман, [Сіссі Спейсек->sissy-spasek], Елізабет Перкінс.

1+1, субота 17 березня, 23.10

Журналістка Рейчел Келлер (Воттс) та її син Ейдан, яким вдалось врятуватись від прокляття відеокасети у першій картині, переїздять з Сіетла у тихе містечко штату Орегон. Вони сподіваються знайти тут спокій і забути про жахи, які їм довелось пережити, але даремно: у справі, яку розслідує Рейчел, ключовим об’єктом виявляється та сама касета. Героїня розуміє, що зло, від якого вона намагалась втекти, знайшло її знову.

У прокаті США [«Дзвінок»->ring] зібрав 125 млн. доларів, і задоволене керівництво студії «Дрімворкс» у грудні того ж року вирішило знімати продовження моторошної історії. Якщо про участь у проекті «Дзвінок-2» Воттс та сценариста першого фільму Ерена Крюгера було відомо з самого початку, то стосовно кандидатури постановника були певні сумніви. На початку листопада 2003 р. студія повідомила, що другу серію зніматиме не Вербінскі, а дебютант у кіно Ноам Марро, якому робота над рекламними роликами принесла номінацію на приз Гільдії режисерів США. Однак у березні він залишив проект через творчі розбіжності.

11 березня з’явилось повідомлення про те, що «Дрімворкс» намагається залучити до роботи режисера усіх японських «Дзвінків» Хідео Накату. Врешті-решт саме він став постановником американського «Дзвінка-2». «Для мене було справжнім викликом робити голлівудське кіно, – каже Наката. – Коли знімаєш стрічку у США, думаєш про американську публіку і враховуєш її запити. Це природний процес. Звичайно, є велика різниця у тому, як реагують на фільми американці і японці. Грати на цій різниці було захоплююче». Зйомки почались у середині травня 2004 р. «Дзвінок-2» вийшов на екрани США 18 березня 2005 р. і за перший вікенд прокату зібрав 35 млн. доларів, однак виявився блідою копією попередника і не зміг повторити успіху ні його, ні тим паче японського оригіналу.

5 коментарів для “Дзвінок-2”

  1. Іноді дуже хочеться, щоб не дивлячись на феноменальні успіхи орігинальних фільмів ніхто і ніколи не знімав “рімейків”. Але, нажаль, балом правлять гроші і зявляються “бліді копії попередників”!

  2. Не люблю жахи.. а якщо дивлюся до обов’язково з кимось.
    Друга частина мене не вразила, перша налякала. Чесно кажучі краще б зняли вже один вільм, а не робили такий собі міні серіальчик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *