Ідеальний незнайомець

Ідеальний незнайомець (Perfect Stranger / Идеальный незнакомец). Психологічний трилер. США, 2007. Режисер Джеймс Фоулі. У ролях: [Гелі Беррі->hale-berry], [Брюс Вілліс->bruce-willis], Джованні Рібізі, Гарі Дурден.

Журналістка Руенна Прайс (Беррі) зустрічає у метро давню подругу, яка розповідає їй про свій бурхливий роман з Гаррісоном Гіллом (Вілліс), мультимільйонером, з яким вона познайомилась через Інтернет. Наступного ранку після розмови подругу знаходять мертвою, і Руенна вирішує розпочати власне розслідування…

Картину знято за сценарієм Тодда Комарніцкі, який був третьою переробкою цього сюжету: перший варіант написав Джон Бокенкамп, другий – Френк Рінцуллі. Беррі у проект запросили наприкінці листопаду 2004 р., але після цього підготовку до зйомок призупинили і відновили тільки у серпні 2005 р., коли головну чоловічу роль погодився виконати Вілліс. Цікаво, що еротичну сцену кожен з акторів змушений був грати окремо; їх “об’єднали” тільки на монтажному столі. “Брюс запізнювався на зйомки, і режисер спитав, чи зможу я зіграти цю сцену сама, – розповідає Гелі. – Я погодилась”.

5 коментарів для “Ідеальний незнайомець”

  1. Для мене присутність у фільмі Улліса – завжди означає значимість картини. (крім Горішка 4, але теж варто сходити на фільм)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *