12 друзів Оушена

12 друзів Оушена (Ocean’s Twelve / 12 друзей Оушена). США, 2004. Режисер Стівен Содерберг. У ролях: [Джордж Клуні->george-clooney], [Бред Пітт->brad-pitt], [Джулія Робертс->julia-roberts], [Кетрін Зета-Джонс->catherine-zeta-jones], [Метт Деймон->matt-damon], Венсан Кассель, Енді Гарсіа.

Новий канал, субота 20 жовтня, 20.05

Поділивши вкрадені мільйони, Оушен (Клуні) та його спільники вирішили зав’язати з криміналом і зажити чесним життям. Проте виявилось, що зробити це зовсім не легко: власник казино Террі Бенедикт (Енді Гарсіа) не збирається забувати образу…

Друга пригода Оушена та його співучасників – це вже майже не художній фільм, а тусовка для кінозірок, тому у кадрі тут може відбуватися все, що завгодно. Глядачу треба з самого початку забути про логіку, здоровий глузд і про те, що у стрічці має бути якийсь сюжет. Тут Джулія Робертс може грати жінку, яка вдає з себе Джулію Робертс, Кетрін Зета-Джонс – за секунду перетворитись з переслідувачки злодіїв на їхню спільницю, а Брюс Вілліс – просто з’явитись у кадрі без жодної причини. Тому найцікавішим у картині є француз Венсан Кассель – принаймні він грає когось, а не самого себе. У прокаті США фільм зібрав 120 млн. доларів.

2 коментаря для “12 друзів Оушена”

  1. Абсолютний маразм. Для мене це “кіно” було найбільшим розчаруванням 2004 року. Я ще на нього в Кінопалац пішов…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *