Мумія-3: Гробниця Імператора Драконів

Мумія-3: Гробниця Імператора Драконів (The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor / Мумия-3: Гробница Императора Драконов). Містика / пригоди. США, 2008. Режисер Роб Коен. У ролях: [Брендан Фрейзер->brendan-fraser], [Джет Лі->jet-li], [Марія Белло->maria-bello], Люк Форд, [Мішель Йєо->michelle-yeo].

mummy3

Військовий фанатик, генерал Янг, збирається пробудити до життя деспотичного імператора з династії Хань і з його багатотисячною армією завоювати Китай, але у нього на шляху стає сім’я авантюристів О’Коннелів.

Гробниця Імператора Драконів – це пряме посилання на гробницю першого імператора династії Цинь біля гори Лішан, поблизу якої були знайдені 8099 теракотових статуй китайських воїнів. Вона датується 210 роком до н. е., а знайшли її лише у 1974 р. Рейчел Вайс, яка грала Евелін у перших двох “Муміях”, відмовилась від участі у третьому фільмі, оскільки їй не сподобались кілька моментів у сценарії. Її замінила актриса Марія Белло. Різниця у віці між Бренданом Фрейзером та Люком Фордом, який грає його сина, насправді складає усього 13 років. Зйомки картини почались 21 жовтня 2007 р. в долині на півночі від Пекіна. Бюджет стрічки склав 175 млн. доларів.

2 коментаря для “Мумія-3: Гробниця Імператора Драконів”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *