Грім у тропіках

Грім у тропіках (Tropic Thunder / Солдаты неудачи). Комедія. США, 2008. Режисер [Бен Стіллер->ben-stiller]. У ролях: Бен Стіллер, [Джек Блек->jack-black], [Роберт Дауні-мол.->robert-dawney-jr], Брендон Т. Джексон, Джей Баручел, Стів Куган, [Нік Нолт->nick-nolte], [Том Круз->tom-cruise].

thunf

У джунглях йдуть зйомки високобюджетного бойовика, головні ролі в якому виконують зірка екшн Тагг Спідмен (Стіллер), комік Джефф (Блек), лауреат усіх можливих премій Кірк Лазарус (Дауні-мол.), який спеціально для ролі негра перефарбував шкіру, та темношкірий репер Альпа Чіно. Сюрпризи починаються, коли невдоволений режисер вирішує зняти “справжній” фільм про війну…

Це перша режисерська робота Стіллера після семирічної перерви (попередньою був “Зразковий самець” 2001 р.). Бен каже, що ідея спала йому на думку у 1987 р., коли він виконував маленьку роль в “Імперії сонця” [Стівена Спілберга->steven-spielberg] і колеги, які раніше грали у військових фільмах, розповідали йому про учбовий табір як про найскладніше випробування у їхньому житті. “Мені було смішно дивитись на цих акторів, оскільки між поняттями “бути солдатом” та “воювати” лежить величезна прірва, – згадує Стіллер. – Мене смішила саме ця самовпевненість, і я просто не міг не зняти про це стрічку”.

Джек Блек у перший день зйомок зламав собі ребро, впавши на пістолет.

Консультантом на зйомках був досвідчений військовий радник Дейл Дай, який брав участь у створенні “Врятувати рядового Раяна”. Акторів навчали користуватись зброєю, вивозили на полігон.

Том Круз виконав епізодичну роль, в якій його майже неможливо впізнати.

2 коментаря для “Грім у тропіках”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *