У пошуках пригод

У пошуках пригод (The Quest / В поисках приключений). США, 1996. Режисер Жан-Клод Ван Дамм. У ролях: Жан-Клод Ван Дамм, Роджер Мур, Джеймс Ремар, Джанет Ганн, Джек Макгi, Луi Мендiлор, Акi Алеонг.

ICTV, понедiлок 5 вересня, 21.00

Дiя фiльму вiдбуваeться у 20-х роках. Дрiбний злодiй Крiстофер Дюбуа (Ван Дамм) стаe на шляху нью-йоркськоi мафii, i тому змушений тiкати з мiста. Вiн опиняeться на кораблi, який захоплюють пiрати на чолi з капiтаном Едгаром Доббсом (Мур). Крiса продають у рабство на одному з азiатських островiв, де через якийсь час вiн стаe майстром бойових мистецтв. Вiн знову зустрiчаe Доббса i змушуe його допомогти взяти участь у таeмному турнiрi найкращих бiйцiв, що проходить у Гiмалаях… У своeму режисерському дебютi актор-каратист Ван Дамм зiбрав докупи усi штампи своiх попереднiх фiльмiв i додав трохи екзотики та пригод у стилi давнiх авантюрних стрiчок. Результат розчарував навiть прихильникiв амбiцiйного бельгiйця: акторськi, а тим бiльше режисерськi зусилля Ван Дамма у цiй картинi нижче середнього, а довгоочiкуваний епiзод фiнального двобою героя з велетнем-монголом надто розтягнений i непереконливий.

У пошуках пригод (The Quest / В поисках приключений). США, 1996. Режисер Жан-Клод Ван Дамм. У ролях: Жан-Клод Ван Дамм, Роджер Мур, Джеймс Ремар, Джанет Ганн, Джек Макгi, Луї Мендiлор, Акi Алеонг.

Новий канал, вівторок 2 лютого, 22.25

Дiя фiльму вiдбувається у 20-х роках. Дрiбний злодiй Крiстофер Дюбуа (Ван Дамм) стає на шляху нью-йоркськоi мафiї, i тому змушений тiкати з мiста. Вiн опиняється на кораблi, який захоплюють пiрати на чолi з капiтаном Едгаром Доббсом (Мур). Крiса продають у рабство на одному з азiатських островiв, де через якийсь час вiн стає майстром бойових мистецтв. Вiн знову зустрiчає Доббса i змушує його допомогти взяти участь у таємному турнiрi найкращих бiйцiв, що проходить у Гiмалаях…

У своєму режисерському дебютi актор-каратист Ван Дамм зiбрав докупи усi штампи своiх попереднiх фiльмiв i додав трохи екзотики та пригод у стилi давнiх авантюрних стрiчок. Результат розчарував навiть прихильникiв амбiцiйного бельгiйця: акторськi, а тим бiльше режисерськi зусилля Ван Дамма у цiй картинi нижче середнього, а довгоочiкуваний епiзод фiнального двобою героя з велетнем-монголом надто розтягнений i непереконливий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *