Майкл Сера

Майкл Сера (Michael Cera / Майкл Сера) народився 7 червня 1988 р. у місті Бремптон в провінції Онтаріо. Його батько Луїджі приїхав у Канаду з Італії. Чотирирічний Майкл вирішив стати актором після того, як переглянув “Мисливців за привидами”. “Я хотів бути, як Білл Мюррей, – згадує актор. – Він був найкрутішим хлопцем на світі! А потім я зрозумів, що мені взагалі подобається ставати кимось іншим”. По вікендах Сера займався у класі акторської імпровізації і ходив на проби в рекламні ролики. Про це у нього залишились досить дивні спогади: хлопців просили бути неприродними і витискати з себе весь гумор. Брали тих, кому вдавалося кумедно викривлятись; врешті-решт Майкл вирішив, що в рекламі йому робити нема чого.

sera1.jpg

В 11 років Сера отримав невелику роль у канадському дитячому серіалі “Я був інопланетянином-старшокласником” і з того часу інколи з’являвся на канадському телебаченні. У 2001 р. він відправив саморобну пробу у серіал “Грабби” і настільки сподобався продюсерам, що його запросили на офіційні проби і взяли в основний акторський склад. Однак це шоу так і не з’явилось на телеекранах. Декілька вже відзнятих серій не сподобались начальству, і проект закрили. Проте дехто зі співробітників встиг переглянути відзнятий матеріал, і Майкла запросили на проби у серіал “Затримка у розвитку” (2003-2006).

sera2.jpg

Сера був настільки засмучений невдачею з “Граббами”, що довго не вірив у своє везіння. “Я був упевнений, що нас знову прикриють, – згадує актор. – Єдине, що мене радувало, – тут моїм партнером став Дейвід Крос. Я дивився його передачу “Містер Шоу”, коли мені було 12 років, і він був моїм героєм. А потім в ефір вийшов пілотний випуск, який мав великий успіх. Люди почали підходити до мене на вулиці і казати, як їм сподобалось наше шоу”. “Затримка у розвитку” йшла три сезони і стала культовою, але вона ж спричинила деякі проблеми для Майкла. Продюсер і сценарист комедії “Суперперці” Еван Голдберг не став дивитись серіал саме через Сера, який йому дуже не сподобався. Тому він не хотів віддавати актору одну з головних ролей у своїй картині. Майклу довелося зробити багато проб, перш ніж його все ж таки взяли.

У стрічці “Джуно” актор перевтілився у школяра, який несподівано для себе стає батьком. Після прем’єри режисер Джейсон Райтман сказав, що взяв Сера, бо той “не вміє грати нечесно”. Майкл Сера успішно грав наївних хлопців у фільмах “Суперперці” (2007), “Джуно” (2007) та “Будь моїм хлопцем на п’ять хвилин” (2008). Актор залишається байдужим до слави: його не схвилював навіть той факт, що щотижневик Entertainment Weekly нещодавно поставив його на перше місце у списку найбільш багатообіцяючих молодих акторів. “Чим би ти не займався, знайдуться люди, яким ти будеш подобатися, і люди, яким ти не будеш подобатися, – каже Сера. – Це так дивно, коли тебе впізнають на вулиці. Мені весь час здається, що люди, які підходять до мене, помилились і прийняли мене за когось іншого”.

sera3.jpg

Наступний проект Майкла – фільм “Буйна молодь”, де його партнерами стали Стів Бушемі, Рей Ліотта та Джастін Лонг. Сера грає 14-річного хлопця, чиї батьки вирішили розлучитися.

1 коментар для “Майкл Сера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *