Солдат

Солдат (Soldier / Солдат). США, 1998. Режисер Пол Андерсон. У ролях: Курт Рассел, Джейсон Скотт Лi, Коннi Нiльсен, Герi Бiзi.

1+1, п’ятниця 26 серпня, 00.10

Дiя вiдбуваeться у майбутньому. У вiйськову Академiю хлопчики потрапляють з раннього дитинства. Пiсля рокiв тренувань вони перетворюються на високопрофесiйних солдатiв. Випускник школи сержант Тодд (Рассел) прослужив понад 40 рокiв i був найкращим у своeму загонi. Однак йому знайшли замiну – солдат нового поколiння, один з яких, Каiн (Лi), нанiс Тодду майже смертельну поразку. Проте Тодд не загинув i почав готуватись до помсти… Провальна спроба повернути еру “великих бойовикiв” у стилi фiльмiв Шварценеггера i Сталлоне, яка звелась до старанноi iмiтацii. На жаль, тi часи минули, i в свiтi сучасних блокбастерiв для залiзобетонних хлопцiв залишилось не так багато мiсця.

Солдат (Soldier / Солдат). США, 1998. Режисер Пол Андерсон. У ролях: Курт Рассел, Джейсон Скотт Лi, Коннi Нiльсен, Герi Бiзi.

НТН, неділя 6 грудня, 21.00

Дiя вiдбувається у майбутньому. У вiйськову Академiю хлопчики потрапляють з раннього дитинства. Пiсля рокiв тренувань вони перетворюються на високопрофесiйних солдатiв. Випускник школи сержант Тодд (Рассел) прослужив понад 40 рокiв i був найкращим у своєму загонi. Однак йому знайшли замiну – солдат нового поколiння, один з яких, Каїн (Лi), нанiс Тодду майже смертельну поразку. Проте Тодд не загинув i почав готуватись до помсти… Провальна спроба повернути еру “великих бойовикiв” у стилi фiльмiв Шварценеггера i Сталлоне, яка звелась до старанної iмiтацiї. На жаль, тi часи минули, i в свiтi сучасних блокбастерiв для залiзобетонних хлопцiв залишилось не так багато мiсця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *