Жах на вулиці В’язів

Жах на вулиці В’язів (A Nightmare on Elm Street / Кошмар на улице Вязов). Фільм жахів. США, 2010. Режисер Семюел Баєр. У ролях: [Джекі Ерл Хейлі->jackie-earl-haley], Руні Мара, Кайл Галнер, Кеті Кессіді, Томас Деккер, Кленсі Браун.

nightmare-elm-st-poster-1.jpg

Групу підлітків з передмістя переслідує один і той самий кошмар: на них полює Фредді Крюгер, спотворений вбивця з лезами на пальцях. Ті, кого він вбиває уві сні, гинуть в реальності…

Існувало 15 варіантів сценарію картини; остаточна версія стала комбінацією з чотирьох. Бюджет стрічки – 27 млн. доларів.

Претендентами на роль Фредді називали Біллі Боба Торнтона та Метью Макконахі, але дісталась вона актору Джекі Ерлу Хейлі, якому славу приніс кінокомікс “Хранителі”. Автори нової картини вирішили зробити Фредді серйознішим: він більше не жартуватиме зі своїми юними жертвами, буде більш зловісним і не показуватиме жодних емоцій. Хейлі запевняє, що “старався, щоб виконання було далеким від гри Енглунда”. Грим на актора накладали три з половиною години. У далекому 1984-му Хейлі пробувався на роль Глена в оригінальному “Жаху”, але її отримав [Джонні Депп->johnny-depp].

Спочатку роль Ненсі мала виконати Аманда Крю, яка відмовилась в останній момент.

Одним з місць зйомок була давно кинута методистська церква у Гері (штат Індіана). Кілька сцен зняли у двох школах, розташованих у передмісті Чикаго. Понад 200 школярів запросили в масовку за умови, що всі вони мали бути старші 16 років.

1 коментар для “Жах на вулиці В’язів”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *