Команда А

Спроба створити з сюжету серіального бойовичка 80-х сучасний блокбастер у стилі [“Трансформерів”->transformers] та [“Атаки Кобри”->rise-of-cobra], швидше за все, своїх прихильників знайде і продовження отримає. Особливо якщо врахувати, що якісних видовищних елементів у ньому чимало, а речей, які по-справжньому дратують, відносно небагато.

a-team_1.jpg

Режисеру Карнахану більш-менш вдалося вловити дух старого серіалу з його неодмінними вибухами, жартами і, будемо відверті, часто тупуватими сюжетами. Стрічка дійсно нагадує довгий епізод телевізійної “Команди А”, тільки з іншими акторами. Це хороша новина для прихильників першоджерела і не дуже хороша для тих, хто вважає, що повнометражний фільмі не повинен бути схожий на півгодинну телепрограму. Але оскільки на картину повісили ярлик “літній блокбастер” (який нині означає, що мізки треба залишати в гардеробі, а хто цього не зробив, той сам дурень), доведеться з цим змиритися. Тим паче що трюки й спецефекти є і у великій кількості.

a-team_2.jpg

До акторства в подібному кіно ставити високі вимоги теж безглуздо, хоча з ним не так вже й погано. [Нісон->liam-neeson] здатний зіграти навіть телефонний стовп, і він, як може, рятує часом жахливі діалоги, особливо коли промовляє їх не дуже серйозно. Здорованя, який змінив Містера Ті, взагалі критикувати незручно: коли у героя головна фішка – очікування моменту, коли він блисне своїм легендарним “ірокезом”, це про щось говорить. Шарлто Коплі, як може, розважається у ролі Мердока, іноді йому вдається розважити і публіку. У Джессіки Біл роль переслідувача у стилі Томмі Лі Джонса з “Втікача”, тільки без характеру й психології – вона просто бігає. А от двоє виконавців таки дратують. Перший – Бредлі Купер, який грає свого Красунчика так, що у нього на лобі написано “Я новий секс-символ, дівчата! Божеволійте і тягніть за собою інших!” Білозуба усмішка не сходить з його обличчя, нагадуючи [Тома Круза->tom-cruise] у розквіті, хм, сил. Інше неадекватне виконання – Лінч Патріка Вілсона. Усі ці театральні ефекти пасують до образу головного лиходія, але тоді, коли він бондівський мегаломаніяк, а не звичайний злодійкуватий агент ЦРУ. Переграш ще очевидніший на тлі діалогів: у цьому фільмі вони у всіх неповторні, але Лінчу дісталось кілька перлин. “Дай мені пістолет, Ганнібал – я тебе застрелю!” Застрель сценариста, друже.

a-team_3.jpg

Підсумок: видовищний, динамічний, нерозумний бойовичок з кількома хорошими акторами, жахливими діалогами і ефектними бойовими сценами. Любителі просто відпочити під звуки пострілів і вибухів будуть задоволені.

2 коментаря для “Команда А”

  1. додаючи до рецензії – було смішно, місцями а саме по серединці кіна(епізод з танком це шедевр! :-)) навіть дуже + що робить цей бойовичок вартим уваги

  2. НА мою думку фільм супер,я давно так не сміявся,хоча там багатенько фантастики,і деколи бувають нудні діалоги!Але ритмічність ,і комедійність цього фільму просто на висоті!
    Тому на мю думку варто йог оподивитися,буду надіятися що продовження буде,бо фільм просто ЖИР=)
    Р.S. ропоную подитися в українському перекладі,це взагалі КЛАС=)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *