Мачете

Мачете (Machete / Мачете). Бойовик. США, 2010. Режисер [Роберт Родрігес->robert-rodriguez]. У ролях: Денні Трехо, [Джессіка Альба->jessica-alba], [Стівен Сігал->steven-segal], Джефф Фейхі, Чіч Марін, [Роберт Де Ніро->robert-de-niro], [Дон Джонсон->don-johnson], [Мішель Родрігес->michele-rodrigues], [Ліндзі Лохан->lindsay-lohan].

machete-poster.jpg

Колишній суперагент на прізвисько Мачете (Трехо) погоджується виконати замовлення нового знайомого (Фейхі) – вбити сенатора-расиста (Де Ніро). Однак його підставляють, і він змушений брати правосуддя у власні руки…

Вперше персонаж Мачете у виконанні Трехо з’явився на екранах у трилогії “Діти шпигунів”. Потім, працюючи над проектом “Грайндхаус”, Роберт Родрігес та Квентін Тарантіно створили кілька фальшивих рекламних роликів до неіснуючих фільмів, одним з яких був “Мачете”. Насправді ж ця ідея існувала 16 років: Родрігес зробив перший нарис сценарію ще у часи, коли працював над “Відчайдушним” з [Антоніо Бандерасом->anthonio-banderas], відразу після того, як зустрів Трехо. Актор дізнався про це, і роками розмовляв про цей проект з режисером. Успіх у глядачів фальшивого ролика “Мачете” перевершив усі сподівання Родрігеса: прихильники питали його про цю стрічку частіше, ніж про продовження “Міста гріхів”. Тому Роберт вирішив дати фанатам саме те, чого вони хочуть.

Ще до зустрічі з Трехо постановник роздумував про кількох персонажів, яким збирався дати ім’я Мачете. Родрігес чув історії про федеральним агентів, які приїздять до сполучених Штатів для виконання надзвичайно небезпечних завдань. Вони наймають мексиканців, платять їм двадцять п’ять тисяч і відправляють на бойню. Режисер зрозумів, що таким і має бути його Мачете.

На знімальному майданчику Родрігес зібрав надзвичайно зірковий акторський ансамбль. Чимало зірок погодились приєднатись до проекту, почувши, що головну роль гратиме Денні Трехо, – адже актор, який знявся у понад 200 фільмах, працював з більшою частиною Голлівуду. Де Ніро, з яким він знімався у [“Сутичці”->heat], весь час підбадьорював Денні на майданчику, а Сігал до цього кілька разів вбивав героїв Трехо у своїх бойовиках – і тепер у здорованя-мексиканця з’явився шанс “поквитатися”.

1 коментар для “Мачете”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *