Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості

Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості (Batman v Superman: Dawn of Justice / Бэтмен против Супермена: На заре справедливости). Фантастичний бойовик / кінокомікс. США, 2016. Режисер Зак Снайдер. У ролях: [Бен Аффлек->ben-affleck], [Генрі Кевілл->henry-caville], [Емі Адамс->amy-adams], [Джессі Айзенберг->jesse-isenberg], [Гел Гадот->gahl-gadot], [Джеремі Айронс->jeremy-irons], [Даян Лейн->diane-lane], [Лоренс Фішберн->lawrence-fishburn], [Холлі Хантер->holly-hunter].

batman_v_superman_poster

З 24 березня стрічку “Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості” можна переглянути у Львові у комплексі “Планета кіно”.

Супермен продовжує рятувати людей, проте Брюс Вейн, він же Бетмен, впевнений, що від цього героя більше шкоди, ніж користі. Тому він вступає у протиборство з Людиною зі сталі, не здогадуючись, що насправді ним маніпулює багатий лиходій Лекс Лютор…

Стрічку з такою назвою планував знімати Вольфганг Петерсен у 2001-2002 рр., однак студія віддала перевагу іншим сценаріям про Бетмена та Супермена.

На роль Вейна претендували Бен Аффлек, Джош Бролін, Раян Гослінг, Метью Гуд, Річард Армітедж, Макс Мартіні, Армі Хаммер, Дженсен Еклс, Джо Манганьєлло, Ідріс Ельба та Матіас Шонартс.

Відразу після того, як вибрали Аффлека, він почав щоденно проводити по дві години у тренажерному залі, щоб прийти у необхідну фізичну форму. Він набрав майже 14 кг м’язевої ваги, а рівень жирової тканини довів до 8% загальної маси тіла.

Кевілл для зйомок у цій стрічці набрав удвічі більше м’язевої ваги, ніж для “Людини зі сталі”. Завдяки постійним тренуванням він досяг ваги у 100 кг, але невдовзі знову скинув вагу.

На роль Диво-Жінки також претендували Ольга Куриленко, Джеймі Александер та Елоді Юнг. Гадот під час підготовки до зйомок займалась кунг-фу, кікбоксингом, фехтуванням мечем та бразильським бойовим мистецтвом капоейра.

На роль Альфреда розглядалась кандидатура Тімоті Далтона. Лекса Лютора могли зіграти Метт Деймон, Бредлі Купер, Адам Драйвер, Жан Дюжарден, Марк Стронг, Хоакін Фенікс.

Зйомки проходили переважно у Детройті. Бюджет картини – 250 млн. доларів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *