Зоряний пил

Зоряний пил (Stardust / Звездная пыль). Фентезі / пригоди / казка. США, 2007. Режисер Метью Вон. У ролях: [Клер Дейнс->clair-dains], Чарлі Кокс, [Роберт Де Ніро->robert-de-niro], [Мішель Пфайффер->michelle-pfaiffer], [Пітер О’Тул->peter-otul], Сієнна Міллер, Джейсон Флемінг.

stardust

Юнак з маленького англійського селища на ім’я Трістан (Кокс) під час побачення обіцяє дамі свого серця виконати будь-яку її забаганку. Дівчина попросила принести зірку з неба, і, побачивши падаючу зірку, Трістан відразу вирушає на пошуки. Опинившись за межами свого селища, герой потрапляє у казковий світ, а зірка, яку він шукає, сама виявляється дівчиною (Дейнс)… Екранізація однойменної повісті відомого американського автора Ніла Геймана – американо-британський зразок “фентезі”, який вважається казкою для дорослих, проте, як і будь-яка казка, має щасливий фінал.

4 коментаря для “Зоряний пил”

  1. Минулого тижня він (принаймні у Львові) йшов у дуже обмеженому прокаті (один сеанс на день) і тільки зараз демонструється по-справжньому. Можливо, в інших містах було по-іншому.

  2. Фільм класний. Вдале втілення казки-феєрії з любовною історією, в якій окрім традиційоного набору сліз горя, печалі, а потім щастя та радості, присутня ще гарна доля веселенького гуморця. Чого вартий лише один Роберт Деніро з витонченим макіяжем та у стильному вбранні, що виробляє премилі па під справжню душевну музичку! Лише заради цього моменту фільм варто передивитись хоча би раз! Говорити про тонкощі акторської гри акторів у даному фільмі, певно, не варто, бо фільм такий собі по-сімейному добрий та солоденький, як шматочок домашнього пирога, після поїдання якого по тілу розлітаються молекули радості…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *