З мене досить

З мене досить (Enough / С меня хватит). США, 2002. Режисер Майкл Ептід. У ролях: [Дженніфер Лопес->jennifer-lopez], Біллі Кембелл, Джульєтт Льюїс, Фред Ворд, Ден Фаттерман, Білл Коббс, Брюс А. Янг, Джефф Кобер, Тесса Аллен, Крістофер Маєр, Джанет Керролл, Ноа Уайл.

1+1, неділя 2 вересня, 20.00

Офіціантка Слім (Лопес) вважає, що зробила правильний вибір, коли вийшла заміж за багатія Мітча (Кембелл). Проте через кілька років вона з’ясовує, що насправді її чоловік є брехуном та тираном, здатним на будь-який злочин. Спочатку героїня намагається втекти, змінивши ім’я і почавши нове життя, але потім вирішує вступити у двобій з негідником…

enough

Головні ролі у стрічці Ептіда («Цілого світу замало») призначалися Сандрі Баллок та Ділану Макдермотту, однак актори віддали перевагу іншим проектам. Їх замінили Лопес, якій не щастить з ролями («Очі янгола»), і Кембелл («Ракетник»). Зйомки фільму, які почалися 12 березня 2001 р., проходили у Лос-Анджелесі, Сан-Франциско та Сіетлі. У США картина зібрала 33 млн. доларів, хоча вона нічим не відрізняється від десятків представників цього жанру, а запропонований у ній спосіб розв’язання конфлікту (побити пику поганому чоловіку) є смішним та непереконливим. Критики дружньо познущалися зі стрічки і висунули Лопес на «Золоту малину» за найгіршу жіночу роль.

1 коментар для “З мене досить”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *