Після заходу сонця

Після заходу сонця (After the Sunset / После заката). США, 2004. Режисер [Бретт Ратнер->brett-rutner]. У ролях: [Пірс Броснан->pierce-brosnan], [Селма Хаєк->selma-haek], [Вуді Харрелсон->woody-harrelson], Дон Чідл.

ICTV, неділя 18 листопада, 21.00

Знаменитий злодій Макс Бурдетт (Броснан) після своєї останньої справи разом з подругою і спільницею (Хаєк) вирушає відпочивати на тропічний острів. Проте за ними стежить агент ФБР (Харрелсон), який мріє впіймати Бурдетта…

Броснан погодився перекваліфікуватись з агента 007 на злодія наприкінці березня 2003 р., а на початку липня до нього приєдналась Хаєк. Режисером спочатку мав бути Джон Стоквелл, однак він не знайшов спільної мови з продюсерами. Тоді до керма проекту став досвідчений Ратнер, постановник таких різних за жанром, але однаково успішних з фінансового боку стрічок, як [«Година пік»->rush-hour], «Сім’янин» та [«Червоний Дракон»->red-dragon]. Екзотика тропіків, досить привабливі персонажі, вельми цікаві сцени пограбувань – усе це дозволяє вибачити картині повну відсутність оригінальності. Загалом її можна назвати «менш населеним» варіантом [«11 друзів Оушена»->oceans-11].

1 коментар для “Після заходу сонця”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *