Крик-3

Крик-3 (Scream 3 / Крик-3). США, 2000. Режисер [Вес Крейвен->wes-craven]. У ролях: [Нів Кемпбелл->neve-campbell], Девід Аркетт, Кортні Кокс-Аркетт, Патрік Демпсі, Ленс Хенріксен, Лів Шрайбер, Паркер Поузі, Джеймі Кеннеді.

Новий канал, п’ятниця 29 лютого, 1.35

В останній частині трилогії ареною кривавих подій стає Голлівуд. Сідні (Кемпбелл), Дьюї (Аркетт) і Гейл (Кокс-Аркетт) потрапляють на зйомки кінострічки про себе. Невдовзі героїв та знімальну групу починає переслідувати черговий маніяк у білій масці. Живим залишиться той, хто встигне прочитати сценарій…

scream3

У 1996 році Крейвен і сценарист Кевін Вільямсон створили новий різновид фільму жахів, знявши перший «Крик». У цій «комедії страхіть» (так казав про стрічку сам режисер) традиційний саспенс та криваві сцени поєднувались з авторською іронією щодо прийомів і штампів жанру. Картина мала гучний успіх та вивела у зірки групу юних акторів з молодіжних телесеріалів. «Крик-3» не пропонує майже нічого нового порівняно з першим фільмом. Автори тільки збільшили кількість жартів на адресу «фабрики мрій», де відбувається дія. Стрічка не лише зробила непогані збори (більше 70 млн. доларів у прокаті США), але й викликала дискусії у пресі щодо впливу насильства у кіно на молоде покоління. Причиною цього були вчинки деяких юних «крикоманів», котрі з ножем у руках намагались наслідувати дії маніяків з улюбленої картини. Незважаючи на усі критичні зауваження і протести, «Крик» став одним з найприбутковіший кіносеріалів 90-х (загальні збори трилогії перевищили 283 млн. доларів при сумарному бюджеті 79 мільйонів).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *