Чарівна крамничка

Чарівна крамничка (Mr. Magorium’s Wonder Emporium / Лавка чудес). США, 2007. Режисер Зак Хельм. У ролях: [Дастін Гоффман->dustin-hoffman], [Наталі Портман->natalie-portman], Джейсон Бейтман, Тед Лудзік, Зак Міллз. (Новий канал, субота 29 березня, 20.35)

Власнику чарівної крамнички Едварду Магоріуму (Гоффман) виповнюється 243 роки. Він розуміє, що настав час відпочивати, і передає усі справі своїй молодій помічниці Моллі Махоні (Портман), яка до цього зовсім не готова. Крамничка ображається на хазяїна і перестає бути чарівною…

Стрічка, розрахована переважно на дитячу аудиторію, не стала подією навіть у своєму жанрі, протримавшись у списку лідерів касових зборів лише один тиждень (з більш ніж скромним результатом 9,6 млн. доларів) і програвши битву за маленьких глядачів іншим картинам для сімейного перегляду – мультфільму “Бі Муві: медова змова” та комедії “Фред Клаус”. Декорації яскраві, але надто нагадують “Чарлі та шоколадну фабрику” Тіма Бертона. Головні ролі виконали чудові актори, проте сповнені прихованої філософії монологи Гоффмана розраховані все ж таки на більш дорослу публіку, а Портман демонструє набагато кращу гру у стрічці “Ще одна з роду Болейн”, тому “Крамничку” можна рекомендувати лише найпалкішим прихильникам обох зірок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *