Ченнінг Татум

Ченнінг Татум (Channing Tatum / Чэннинг Татум) народився 26 квітня 1980 р. у маленькому містечку Калмен (штат Алабама). Він є старшим з восьми дітей. Сімейство Татумів переїхало з Алабами у Міссісіпі, коли майбутньому актору було шість років. У його жилах тече кров корінних американців, ірландців та французів. У дитинстві Ченнінг був енергійним і досить проблемним підлітком. Вже тоді він вирішив, що буде актором, бо йому хотілось грати героїв захоплюючих пригод. Однак батьки Татума намагались направити енергію сина в інше русло – бейсбол та футбол. У дев’ятому класі Ченнінг вступив до приватної школи Tampa Catholic High School. Чутки про своє дитинство актор коментує так: “Я не вчився у військовій школі – батьки поставили мене перед вибором: військова академія або приватна школа”. Саме в Tampa Catholic Ченнінг вирішив заробити футбольну стипендію для того, щоб вступити до коледжу. Це йому вдалося, але невдовзі він втратив інтерес до навчання і повернувся додому, відчуваючи, що розчарував батьків.

chann1.jpg

Татум брався за будь-яку роботу – будівельника, помічника в лікарні для тварин, продавця у магазинах одягу. Одночасно з цим він розвивав свій талант виконавця клубних та вуличних танців. Одного разу фортуна посміхнулась Ченнінгу: він знявся у кліпі Рікі Мартіна на його пісню “She Bangs”, отримавши за сім днів роботи 400 тисяч доларів. Його помітили, і у листопаді 2000 р. відбувся перший показ мод для чоловічого журналу “Men’s Health” за участю Татума. Представники модельного бізнесу повністю змінили імідж юнака: підстригли його волосся платинового кольору, залишивши голену потилицю. Ченнінг мав доволі песимістичний погляд на своє модельне майбутнє, тим паче, що мріяв потрапити у велике кіно. Невдовзі він підписав контракт з агентством Page 305 в Маямі, і його фотографії з’явились на сторінках журналу “Vogue”, на обкладинках “Citizen K”, “Contents”, “Out Magazine” і “Elegance Magazine”.

chann2.jpg

На запрошення модельного агента Джейсона Кеннера Татум переїхав у Нью-Йорк. Він взяв участь у зйомках реклами Pepsi та Mountain Dew, а у жовтні 2001 р. журнал Tear Sheet Magazine заніс Ченнінга до списку “50 найвродливіших облич планети”. На телебаченні Татум вперше з’явився у 2004 р. в епізодичній ролі у популярному серіалі. Потім він знявся у драмі “Тренер Картер” з Самюелом Л. Джексоном. Наступні роботи також не були помітними: юнак в церкві у [“Війні світів”->war-of-the-worlds] [Спілберга->steven-spielberg] (у титрах імені Ченнінга немає, бо сцену вирізали з остаточної версії стрічки), байкер у “Суперкросі”, молодий чоловік в “Крейзі”. Татум вирішив тимчасово залишити модельний бізнес і всерйоз зайнятися кіно. Він пробувався на роль Гамбіта у [“Людях Ікс-3”->x-men-3], однак роль прибрали зі сценарію. Саме тоді актора помітила продюсер блокбастера Лорен Шулер Доннер, яка дала йому роль у молодіжній комедії “Вона – чоловік”. Справжньою ж зіркою Ченнінг став після молодіжної музичної драми “Крок уперед” (2006).

chann3.jpg

Цього року глядачі мають можливість побачити Татума у стрічці “Бій без правил”, у кримінальній драмі [“Джонні Д.”->public-enemies] та у бойовику [“Солдат Джо: Атака Кобри”->g-i-joe].

1 коментар для “Ченнінг Татум”

  1. Знаю я такого пацана. 🙂 Дивився саме той “Крок уперед” і мені дуже сподобався цей фільм. Я взагалі полюбляю фільми такого молодіжного танцювального напрямку. Погано що в другій частині фільми він зіграв не головну роль. 🙁

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *