Червона планета

Червона планета (Red Planet / Красная планета). США, 2000. Режисер Антоні Хоффман. У ролях: [Вел Кілмер->val-kilmer], [Керрі-Енн Мосс->carrie-ann-moss], Том Сайзмор, Бенджамін Братт, Теренс Стемп.

ICTV, субота 10 жовтня, 19.00

Космічна експедиція з Землі повинна з’ясувати, чому спроба створити на Марсі необхідні для життя умови не мала успіху. Проте зробити це зовсім не легко, оскільки на шляху мужніх астронавтів весь час виникають перешкоди: аварії, вибухи, небезпечні мешканці планети, робот, який вийшов з-під контролю…

У 2000 р. Голлівуд випустив одразу два високобюджетних блокбастера про марсіанські пригоди – [«Місія на Марс»->mission-on-mars] і «Червона планета». Жоден з них не виправдав сподівань продюсерів: глядацький інтерес до «Місії» Браяна Де Пальми був досить помірним, а фільм Хоффмана взагалі провалився в прокаті (13 млн. доларів у США). Видовищну, але вторинну картину не врятували ні розкішні декорації та «марсіанські» пейзажі, зняті на Ближньому Сході, ні фантастичні спецефекти, ні «зоряний» акторський ансамбль на чолі з Кілмером («Група «Дорз») і Мосс («Матриця»). Втім, на українському відеоринку «Червона планета» користувалася чималою популярністю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *