Ромео має померти

Ромео має померти (Romeo Must Die / Ромео должен умереть). США, 2000. Режисер Анджей Бартковяк. У ролях: [Джет Лі->jet-li], Елая, Ісая Вошингтон, Делрой Ліндо, Рассел Вонг.

ICTV, неділя 18 жовтня, 16.00

Колишній поліцейський Хан (Лі) приїздить з Гонконгу до США, щоб знайти вбивць свого брата. Він закохується у темношкіру дівчину, не підозрюючи, що її батько – ватажок негритянської банди, яка веде війну за перерозподіл сфер впливу з китайською мафією…

Інтерес Заходу до гонконгівських бойовиків дивним чином стикається у цьому фільмі з модою на осучаснення класиків, передусім Шекспіра. Однак в результаті картина може зацікавити хіба що бажаючих ознайомитись з бійцівськими талантами Джета Лі. Зігравши у 25 стрічках, цей майстер східних бойових мистецтв у 90-х був визнаний третім за популярністю актором Гонконгу (після Джекі Чана та Чжоу Юнь-Фата). Невдовзі він отримав запрошення до Голлівуду, де досить помітно дебютував негативною роллю у хіті 1998 року «Смертельна зброя-4». За допомогою фільму «Ромео має померти» Лі прагнув завоювати прихильників серед американських любителів бойовиків. Певною мірою це йому вдалося (касові збори у прокаті США склали близько 30 млн. доларів).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *