Оселя зла: Життя після смерті

Мілла проти зомбі, раунд четвертий, хто переміг? Правильно, ніхто, бо будуть знімати і п’ятий. Можна не дивитися? Ну, майже так.

resevil4_1.jpg

Стабільний напівуспіх (до успіху справжнього він все ж таки не доріс) цього кіносеріалу все ж таки дивує. Не зрозуміло, кого могла зацікавити перша частина, яка трималася на штампах з “Чужих”, окрім фанатів гри і Йовович. Те саме можна сказати про другу, в якій до міксу приєднались кліше “Секретних матеріалів”. Важко усвідомити, як саме “Оселя” дожила до третьої частини, в якій застосували фабулу “Шаленого Макса”. І з розумінням того, навіщо знадобилась серія четверта, теж якось не дуже. Не дивує лише той факт, що згадати деталі сюжетів попередніх серій вкрай важко, – незважаючи на те, що в усіх трьох випадках перегляд був чесний, на великому екрані. Та кому вони потрібні, ці деталі – кожен раз як вперше, так найкраще.

resevil4_2.jpg

Кіно починається з дуже “матричної” і, слід визнати, таки видовищної розбірки. Майже нездоланна тепер і до того ж клонічно розмножена Еліс – вже навіть не жінка-загін, а жінка-армія. Неозброєним оком видно, що створено стрічку спеціально під 3D, бо в екран весь час щось летить, переважно у сповільненому темпі. Такий бадьорий початок (фактично, це найкраще, що є у фільмі) викликає закономірне питання – а що робити решту фільму? – але тут нам видають свіжу фішку: героїню одним махом позбавляють суперсил. Не те щоб це зробило її беззахисною: вона продовжує битися і стріляти краще за більшість чоловіків, просто тепер знищує не тисячі, а лише десятки зомбів.

resevil4_3.jpg

Живі мерці, до речі, цього разу звелися майже до рівня декорації. Звичайно, настає момент, коли вони починають лізти з усіх щілин – адже цього разу лев’ячу долю сюжету позичили зі [“Світанку мерців”->dawn-of-dead]. Але головне зло у картині – корпорація “Парасолька” і її бос Чахлик Невмирущий. Щоправда, вони теж вже майже зомбі, а далі, напевно, взагалі стануть одним цілим. Може, десь в шостій частині “Парасолька” поставить свій власний маріонетковий всесвітній уряд із зомбів, там буде великий зомбі-президент, зомбі-прем’єр, який розмовлятиме своєю власною мовою, і ще один похмурий хлоп, який буде кричати, що треба заморозити – але вже не зарплатню й пенсії, а самих громадян. На це варто буде подивитись, особливо у 3D.

3 коментаря для “Оселя зла: Життя після смерті”

  1. А мне кажется первая часть была крутая – мишель родригес, мерлин мэнсон, красная королева, хайв и все такое)
    Когда начали снимать сериал стало гавном

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *