Гаррі Поттер та орден Фенікса

Гаррі Поттер та орден Фенікса (Harry Potter and the Order of the Phoenix / Гарри Поттер и орден Феникса). США-Великобританія, 2007. Режисер Дейвід Йєтс. У ролях: [Денієл Редкліфф->daniel-redkliff], [Емма Вотсон->emma-watson], Руперт Грінт, Майкл Гембон, [Гарі Олдмен->gary-oldman], [Алан Рікмен->alan-rikman], Дейвід Тьюліс, Імельда Стаунтон, Роббі Колтрейн, Еванна Лінч.

order.jpg

Побоюючись, що голова Хогвартса Альбус Дамблдор поширює брехливі чутки про повернення Волан-де-Морта, міністерство магії призначає нового професора захисту від темних мистецтв – Долорес Амбрідж. Однак її курс лекцій із захисної магії виявляється абсолютно некорисним. Гаррі Поттер бере ініціативу у свої руки, таємно організуючи групу студентів і навчаючи їх самозахисту від злих сил.

Готовлячись до ролі, Денієл Редкліфф відвідав психолога, щоб зрозуміти, що відчуває людина, яка вижила, втративши при цьому близьку людину. Долорес Амбрідж зіграла ветеран британського кіно, 50-річна Імельда Стаунтон (номінація на “Оскар” за “Віру Дрейк”). Виконавицю ролі Полумни Лавгуд вибирали з-поміж 15 тисяч претенденток; перемогла у конкурсі 14-річна дебютантка Еванна Лінч. Режисер Йєтс раніше працював на телебаченні. На доброчинному балу Entrepreneurial Exchange Йєтс виставив на аукціон маленьку роль у картині; усі збори пішли у фонд допомоги бідним країнам Африки.

Зйомки картини почались у Хартфордширі, на півдні Англії. У середині літа 2006 р. зйомки довелось перервати на місяць, оскільки Редкліффу та Вотсон потрібно було здавати іспити. Ця перерва коштувала компанії “Ворнер Бразерс” 4,8 млн. доларів. У середині жовтня знімальна група мала працювати в Італії, але студія відмовилась від цієї ідеї, пояснюючи це тим, що усім фанам Поттера стала відома локація зйомок і це б завадило звичній роботі акторів.

Спеціальна група фахівців зі спецефектів кінокомпанії Double Negative займалась видаленням на комп’ютері прищів та щетини з облич головних героїв. Велетень Грохх є не повністю комп’ютерним персонажем: його роль зіграв актор Тоні Модслі. Стрічка вийшла занадто довгою, тому з неї довелося вирізати деяких персонажів та усі сцени з грою у квіддіч.

6 коментарів для “Гаррі Поттер та орден Фенікса”

  1. Да, хочу посмотреть Будет на поряд лучше за предыдущую. Ну покрайней мере в визуальном плане, да и сюжетец будет тоже лучше. Обожаю Алана Рикмана – его Снейп просто улет! А Айзкс? Я уже не говорю о Хелене Бонам-Картер! Буду на нее акцентировать свое внимание. Ну и на Рикмане

  2. Від фільльму одна слинка текла. Такі пристрасті, переживання, смерть та кохання. Просто Вершковій пиріг з яблуками та полуницею!!! 😉 Раджу подивитись. Але наступний теж не гірший

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *