Народження

Народження (Birth / Рождение). США, 2004. Режисер Джонатан Глейзер. У ролях: [Ніколь Кідман->nicole-kidman], Камерон Брайт, Лорен Баколл, Денні Х’юстон, Арлісс Говард, Енн Хеч.

Інтер, четвер 8 листопада, 23.40

30-річна Анна (Кідман) нарешті готова змиритися зі смертю чоловіка, з моменту якої минуло 10 років, і знову вийти заміж. Однак саме в цей момент її починає переслідувати десятирічний хлопчик (Брайт), який запевняє, що він – реінкарнація її чоловіка…

Досить провокаційний сюжет, до якого доклав руку Жан-Клод Кар’є, сценарист таких елітарних стрічок, як «Жерстяний барабан», «Цей невиразний об’єкт бажання», «Скромна привабливість буржуазії». Добре, що Кідман знімається не тільки в жанровій продукції («Степфордські жінки», «Перекладачка»), а знаходить час і для таких нестандартних проектів. Провокація спрацювала: після тестових переглядів багато протестів викликала сцена, в якій Анна сидить у ванні з хлопчиком, але її все ж таки залишили в остаточній версії картини. Режисер Глейзер був номінований на «Золотий лев» на Венеціанському фестивалі 2004 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *