Війна динозаврів

Війна динозаврів (D-Wars / Война динозавров). Фентезі / бойовик. США, 2007. Режисер Хунг Рай Шима. У ролях: Джейсон Бер, Аманда Брукс, Роберт Форстер, Аймі Гарсіа, Крейг Робінсон.

dragonw

Молодий репортер Етан приїздить на місце катастрофи в Лос-Анджелесі: цілий район зруйновано, наче по ньому проповзло щось велетенське. Це нагадує йому про почуту в дитинстві легенду. Згодом він дізнається, що дівчина Сара є носителькою коштовності, на яку полюють стародавні чудовиська – добрі і злі.

Імугі – загадкова істота зі східних казок: зазвичай її описують як гігантського змія. Згідно з легендою, Імугі перетвориться на дракона, якщо знайде Юїджу – перлину, яка виконує будь-яке бажання. За чарівною коштовністю також полює злий змій Буракі. “Війна динозаврів” – сучасна інтерпретація легенди. Ідея фільму виникла на початку 90-х і полягала у тому, щоб поєднати міф, заснований на загадковій легенді, з подіями в історії людства, які досі не вдалося пояснити, та елементами бойовика.

3 коментаря для “Війна динозаврів”

 1. Фільм, з непоганими спецефектами….але дуже китаїзованим сценарієм:-), який у мене якось не зовсімсприймається… мабуть орієнтований на любителів Годзіл

 2. Фільм базується на східній легенді про зміїв, котрі кожних 500 років спускаються на зеплю, щоби заволодіти космічнимталісманом – і перетворитися на Дракона… але все це лірика.
  Ми сидимо і на перших же секунда перед нами яма … величезна яма. В ній багацько людей, ходять, шукають хто б це її міг зробити. Перед нами виникає молодий журналіст: худющий хлопець модельної зовнішності – саме на нього ляже тягар врятувати людство. Режисер показує минуле журналіста, де той знайомиться з продавцем антикварної крамнички. Хлопчина і продавець – виявляються реінкарнованими вчителим і учнем, які мають врятувати 19 літню сироту, як і є тим самим космічним талісманом. Я не був в Америці, мабуть щасливі там сироти, як що в 19 вони виглядають на всі 25 і живуть в окремому будинку, і як я зрозумів – ніде не працюють. Сирота, краєм ока побачивши сюжет про яму, раптово впадає в депресію. Обвішує кімнату невідомим символами і подумки гадає коли помре…
  Далі починаються низькоякісні спецефекти. Не маштабні масовкиСВАТу і військових. Всіх вони воюють з арміює злого Змія. Сам злий Змій, якому вони служать(!!!) напрочуд тупа тварина. Завжди, як вона наздоганяє герої, ховає свою морду в якомусь будинку – наче бавиться в хованки. І навіть коли вже герої перед її пикою, міняє свій інтерес на копів з пістолетами.
  Весь фільм герою будуть, в буквальному значені, за крок від смерті. Вони будуть їхати по трасі, їхню машину підірвуть – але вони залишаться живими.
  Прийдуть до тями вже на жертовному вівтарі. Ось тут і буде великий бздур, якого я не зміг збагнути. Весь фільм журналіст втікав від військ, тварюк … і вже він прикутий (!!!) мотузкою до стовпа. Перед ним сто тисячне військо, заді сам Змій. І … на його шиї засвічується подарок його учителя і вбиває усе військо … а Змія відкидає. На сцені зявляється другий змій – Світлий. Далі ми спостерігаємо мультик за участі двох зміїв …
  Далі момент самопожертви і перемоги добра над злом. Питання – де було Добро , поки Зло трощило місто і убивало людей – залишається відкритим.

  Фільм нудний, спецефекти на рівні середини девяностих, сюжет дуже плоский і виробляє в голові глядачів ряд логічних питань. Моя оцінка – посередньо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *