Хроніки Спайдервіка

Хроніки Спайдервіка (The Spiderwick Chronicles / Хроники Спайдервика). “Фентезі”. США, 2008. Режисер Марк Вотерс. У ролях: Фредді Хаймор, Сара Болджер, Майк Еппс, Мері-Луїз Паркер, Дейвід Стретейрн, Ендрю Маккарті, Ізабелла Міко, Джоан Плоурайт, [Нік Нолт->nick-nolte].

spiderw

Сім’я Грейс переїздить у старий будинок, який колись був власністю їх прапрадядька, Артура Спайдервіка. Юний Джерад знаходить дивну й небезпечну книжку, написану дядьком Артуром. Як тільки хлопчик відкриває її, навколишній світ помістя Спайдервік, населений незвичними, чарівними і небезпечними створіннями, немовби прокидається після довгої сплячки…

Картина заснована на серії книг-бестселерів Холлі Блек та Тоні Дітерліцци. “Мені завжди подобались фільми жанру “фентезі”, і коли я прочитав ці книги, то побачив можливість зробити дещо, чого раніше ніхто не робив, – створити фільм, який показує фантастичні пригоди і надзвичайно цікавих істот поруч з нами, поза неіснуючим світом з британськими чарівниками та іншими неправдоподібними персонажами”, – каже режисер Вотерс. Дві головні ролі у фільмі – Джерада і Саймона – виконав 15-річний англієць Фредді Хаймор, який став знаменитим у 2004 р., знявшись у картині “Чарівна країна” з [Джонні Деппом->johnny-depp].

4 коментаря для “Хроніки Спайдервіка”

  1. Дуже хороший, добрий і гарно зроблений фільм. Дубляж українською на високому рівні. Суцільне задоволення 🙂

    До речі, переживав, що фільм може бути занадто жорстоким як для дитячого – але нічого подібного, зло показано злим, але без особливої злості 🙂

  2. ну для дітей воно дійсно часами буває страшним….. бо там використовуються такі ж моменти як і в ужастіках…. спокійно-спокійно і раптом – бац!!! якесь страховище вискочило … але саме це мені мабуть найбільше в цьому кіно і сподобалось, екшин – це кльово! + оринальне закінчення фільму)

  3. мені фільм подобається дуже сильно, але у деякий час мені було і боязко за цього маленького але рішучого хлопчика. Дубляж дуже високого рівня… я згадую був такий момент що тихо і тут як щось за кричало або хтось вискочив з підлоги або ззаду…:)але всеодно хроніки спайдервіка класний фільм….)))

  4. мені фільм подобається дуже сильно, але у деякий час мені було і боязко за цього маленького але рішучого хлопчика. Дубляж дуже високого рівня… я згадую був такий момент що тихо і тут як щось за кричало або хтось вискочив з підлоги або ззаду…:)але все ж таки “Хроніки Спайдервіка” класний фільм….)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *