Смертельні перегони

Смертельні перегони (Death Race / Смертельные гонки). Фантастичний бойовик. США, 2008. Режисер Пол Андерсон. У ролях: [Джейсон Стетем->jason-statham], [Джоан Аллен->joan-allen], Тайріз Гібсон, Іан Макшейн, Наталі Мартінез.

deathra

Дія відбувається у близькому майбутньому Небезпечні для життя автогонки, учасники яких – в’язні-вбивці, – одне з найпопулярніших телешоу. Помилково засудженого Дженсона Еймса (Стетем) примушують погодиться на участь у перегонах, інакше він ніколи не побачить свою маленьку дочку.

Картина є римейком культового фільму продюсера Роджера Кормена “Смертельні гонки 2000” (1975), головні ролі у якому виконували Дейвід Керрадайн та Сильвестр Сталлоне. Однак та стрічка була дуже “чорною” комедією (в ній учасникам гонок нараховувались бали за те, що вони збивали на смерть перехожих), нова ж картина – цілком серйозний бойовик.

“Пол – справжнє джерело інформації про фільм, – каже про режисера Стетем. – Він бачив усе дуже детально: зображення машин, емоційний стан героїв. Він знав кожний кадр стрічки”. Справжнім сюрпризом для Джейсона стали нариси автомобілів, які йому показав Андерсон, а цього актора машинами важко здивувати.

Несподіванкою стало запрошення на роль директриси тюрми Хеннесі Джоан Аллен (“Ультиматум Борна”). “Ми не звикли бачити Джоан Аллен у таких ролях, – сміється продюсер Джеремі Болт. – Круто чути, коли вона лається, наче чоботар, тому що я завжди асоціював її з ролями президента або шкільного директора”.

Наталі Мартінез дісталась роль Кейс, штурмана у команді Еймса, яку привезли з жіночої тюрми. Акторка сама, без допомоги каскадерів, виконувала складні трюки, наприклад, перевішувалась через вікно машини під час смертельної погоні зі стрільбою.

5 коментарів для “Смертельні перегони”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *