Куленепробивний чернець

Куленепробивний чернець (Bulletproof Monk / Пуленепробиваемый монах). США, 2003. Режисер Пол Хантер. У ролях: Чоу Юнь-Фат, Шон Вiльям Скотт, Джеймi Кiнг, Карел Роден, Вiкторiя Смарфiт, Мако, Маркус Джин Пiрей, Роджер Юань.

1+1, субота 24 грудня, 00.05

З давнiх часiв у горах Тибету зберiгаeться свиток, який зробить того, хто прочитаe його, володарем свiту. У 1943 р. вiн мало не потрапив до рук фашиста Струкера (Роден), який i через 60 рокiв продовжуe шукати магiчну рiч. Зупинити шаленця намагаються безiменний монах (Юнь-Фат), добрий злодiй (Скотт) та красуня з росiйськоi мафii (Кiнг)…

Куленепробивний чернець (Bulletproof Monk / Пуленепробиваемый монах). США, 2003. Режисер Пол Хантер. У ролях: [Чоу Юнь-Фат->chou-un-fat], [Шон Вiльям Скотт->sean-william-scott], [Джеймi Кiнг->jamie-king], Карел Роден, Вiкторiя Смарфiт, Мако, Маркус Джин Пiрей, Роджер Юань.

ICTV, понеділок 21 грудня, 16.30

З давнiх часiв у горах Тибету зберiгається свиток, який зробить того, хто прочитаe його, володарем свiту. У 1943 р. вiн мало не потрапив до рук фашиста Струкера (Роден), який i через 60 рокiв продовжуe шукати магiчну рiч. Зупинити шаленця намагаються безiменний монах (Юнь-Фат), добрий злодiй (Скотт) та красуня з росiйської мафiї (Кiнг)…

Ця стрiчка є типовим зразком того рiзновиду кiнопродукцii, який голлiвудськi фахiвцi з реклами називають “екшн” нового поколiння”. Це абсолютно неконтрольована жанрова сумiш зi схiдних бойових мистецтв, “матричних” польотiв, стрiлянини у стилi [Джона Ву->john-woo], який виступив одним з продюсерiв фiльму, комедiї, екзотики, мiстики тощо. Це маловiдомий комiкс у якостi драматургiчної основи (щоправда, сценаристи Iтан Райфф i Сайрус Ворiс майже нiчого не залишили вiд початкового сюжету), 52-мiльйонний бюджет, дорогi спецефекти та декорацiї, збудованi у Ванкуверi i Торонто. Нарештi, це режисер-дебютант, котрий ранiше знiмав вiдеоклiпи, i акторський дует зiрки гонконгiвських бойовикiв Юнь-Фата та Скотта, комiчного бовдура з “Американських пирогiв”, який отримав роль пiсля вiдмови зайнятого на iнших зйомках [Хiта Леджера->heth-ledger]. Як не дивно, на екранi усе це виглядає не так вже й жахливо. У США нове поколiння глядачiв не проковтнуло такий “екшн” (картина провалилась в американському прокатi, зiбравши тiльки 22 млн. доларiв), однак на українському вiдеоринку вiн користувався популярнiстю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *