Море Солтона

Море Солтона (The Salton Sea / Море Солтона). США, 2002. Режисер Д. Дж. Карузо. У ролях: [Вел Кілмер->val-kilmer], Вінсент Д’Онофріо, Адам Голдберг, Даг Хатчісон, Ентоні Ла Палья, Луїс Гусман, Дебора Кара Ангер, Гленн Пламмер, Пітер Сарсгаард, Денні Трехо, Р. Лі Ермі.

Інтер, п’ятниця 19 листопада, 1.00

«Море Солтона» – це озеро у Каліфорнії, розташоване біля мексиканського кордону. Музикант Том Ван Аллен (Кілмер) назавжди запам’ятав назву цієї місцевості: саме тут він став свідком вбивства своєї дружини. Для того щоб покарати вбивцю, герой повністю змінив власне життя, перетворившись на наркокур’єра та поліцейського інформатора…

Цей фільм є режисерським дебютом Д. Дж. Карузо. Зйомки картини почалися у травні, а закінчилися у серпні 2000 р. Американську прем’єру «Моря Солтона» переносили чотири рази; в обмежений прокат стрічка вийшла у кінці 2001 р., але подією не стала. 17 травня 2002 р. фільм Карузо випустили у широкий прокат у США, однак він все одно залишився на периферії голлівудського кінопотоку. Публіку не зацікавили ні участь у «Морі» чудових акторів (з-поміж виконавців особливо вирізняється Д’Онофріо у ролі садиста-наркоторговця), ні кримінальні розбірки під палючим сонцем Південної Каліфорнії. Картина балансує між напруженим трилером та реалістичною розповіддю про чоловіка, котрий втратив найдорожче, проте їй бракує як видовищності, так і драматизму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *