Щось

Щось (The Thing / Нечто). Фантастичний фільм жахів. США, 2011. Режисер Маттійс ван Хейнінген-мол. У ролях: [Мері Елізабет Вінстед->mary-elizabeth-winstead], Ульріх Томсен, Джоел Еджертон, Ерік Крістіан Олсен.

thething-poster.jpg

З 20 жовтня стрічку “Щось” можна переглянути у Львові у кінокомплексі “Планета кіно”.

Дія відбувається на антарктичній науково-дослідній станції. Вчені знаходять у кризі загадковий артефакт. Їх рішення вирізати його з криги і доставити на станцію призводить до справжнього жаху…

Першу стрічку “Щось” створили у 1982 р.; її режисером був знаменитий Джон Карпентер. Новий фільм, який зняв голландський режисер Маттійс ван Хейнінген-мол., є пріквелом попередника. Стрічка має скромний бюджет у 35 млн. доларів.

Мері Елізабет Вінстед каже, що вона велика прихильниця фільму-оригіналу: “Коли мені в руки потрапив сценарій під назвою “Щось”, спокуса погодитися на участь у цьому проекті була надто великою. Але разом з тим мені було дуже страшно. Я питала себе, чи реально це – піднятися на рівень першого фільму? Адже це така вражаюча історія. Однак потім я прочитала сценарій і заспокоїлась. Це не римейк, а пріквел, в ньому розповідається про те, що відбулося до подій, які розгортались у першому “Щось”.

Героїня Вінстед чимось нагадує Ріплі з кіносеріалу “Чужі” – ззовні і за манерою поведінки. Перший “Чужий” та Ріплі були основними джерелами натхнення для режисера, і Мері Елізабет він взяв на роль саме тому, що побачив подібність до героїні Сігурні Вівер.

1 коментар для “Щось”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *