Веселі ніжки-2

Веселі ніжки-2 (Happy Feet Two / Делай ноги-2). Анімаційний фільм / мюзикл. США, 2011. Режисер [Джордж Міллер->george-miller]. Ролі озвучують: [Ілайджа Вуд->elija-wood], [Робін Вільямс->robin-williams], Хенк Азарія, Аліша Мур, [Х’юго Вівінг->hugo-weaving].

happy_feet_two_poster.jpg

З 1 грудня стрічку “Веселі ніжки-2” можна переглянути у Львові у кінокомплексі “Планета кіно”.

У Мамбла, пінгвіна – майстра чечітки, з’явилась проблема – його маленький син Ерік відчуває страх перед хореографією. Не бажаючи танцювати, малюк тікає і зустрічає Могутнього Свена – пінгвіна, який може літати.

Продовження анімаційного хіта 2006 р. “Нова історія – це логічне продовження попередньої, – каже Вуд. – Мій персонаж Мамбл тепер став батьком, і його син переживає такий самий період, який довелося пережити йому. Тому цей новий сюжет – історія стосунків батька і сина”.

У 2006 р. багатьох здивувало те, що за режисуру мультфільму про танцюючих пінгвінів взявся Джордж Міллер (“Божевільний Макс”, “Іствікські відьми”). “Люди дійсно дивуються, що зі мною сталося, – сміється Міллер. – Але я, правда, люблю “Веселі ніжки”. Мені подобається знімати ці мультфільми, мене захоплює сам процес. Їх неймовірно важко робити, вони вимагають багато часу і сил”. Режисер зізнається, що зовсім не знає, про що б він став знімати третю частину “Веселих ніжок”. Але він намагався зробити усе можливе, щоб другий фільм вийшов кращим за перший.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *