А зараз, леді та джентльмени

А зараз, леді та джентльмени (And Now… Ladies and Gentlemen… / А теперь, леди и джентльмены). Франція, 2002. Режисер Клод Лелюш. У ролях: [Джеремі Айронс->jeremy-irons], Патріція Каас, Тьєррі Лермітт, Клаудія Кардінале, Алессандра Мартінес, Жан-Марі Бігар, Пол Фрімен, Стефан Феррара.

1 Національний, неділя 30 грудня, 18.25

Шляхетний злодій Валентин (Айронс) дізнається, що у нього пухлина мозку, і вирушає у подорож навколо світу назустріч смерті. Від такої ж хвороби страждає співачка з кабаре Джейн Лестер (Каас), яка, розчарувавшись у коханні і у житті, їде у Марокко. Зустріч двох приречених на смерть людей змінює їх долі і дарує їм шанс на порятунок…

Чергова мелодрама Лелюша («Чоловік і жінка», «Жити, щоб жити»), дія якої розгортається на тлі мальовничих краєвидів під чарівну музику Мішеля Леграна, закривала Каннський кінофестиваль. Роль злодія-американця режисер пропонував спочатку Дастіну Хоффману, потім Джону Малковичу, який віддав перевагу трилеру «Гра Ріплі». Врешті-решт Лелюш перетворив героя на англійця і запросив Айронса. Жіночу роль, котра призначалася Вітні Х’юстон, виконала Каас, для якої цей фільм став дебютом у кіно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *