Зомбіленд

Зомбіленд (Zombieland / Зомбиленд). Комедія жахів. США, 2009. Режисер Рубен Флейшер. У ролях: [Вуді Харрелсон->woody-harrelson], Джессі Айзенберг, Емма Стоун, Ебігейл Бреслін.

2009_zombieland_poster.jpg

На планеті залишилось зовсім небагато людей, які намагаються вижити у світі, який захопили зомбі. Головні герої – підліток Коламбус (Айзенберг) і мандрівник Талахасі (Харрелсон). Ці двоє звикли нікому не довіряти, проте їм доводиться всерйоз об’єднатися…

Сценаристи фільму вирішили не розповідати глядачам про те, чому люди почали перетворюватись на зомбі. Флейшер показує світ після епідемії, в якому зомбі протистоїть зовсім мало людей. Дія розгортається лише через кілька місяців після того, як люди на всій планеті почали перетворюватись на зомбі, тому у стрічці немає зруйнованих будівель. Автори картини намагались створити атмосферу страху, який починаєш відчувати, коли навколо підозріло тихо і невідомо, хто чекає на тебе за рогом.

Художники-дизайнери розробляли зовнішній вигляд чудовиськ так, щоб у ньому не було нічого комічного: монстри мали бути схожими на звичайних людей. “Класичний зомбі – це живий мрець, – пояснює режисер. – Але мені хотілося, щоб події, які розгортаються у нашому фільмі, якомога більше були схожими на реальну дійсність. Отже, у нашій стрічці люди перетворились на зомбі внаслідок вірусного захворювання”. Флейшер та гример Тоні Гарднер вивчали те, як протікають різні інфекційні захворювання. Постановник також хотів показати, що, незважаючи на те, що зомбі страждають серйозним захворюванням, у них все ж таки залишилась якась індивідуальність. Тому для кожного з них розробили окремий костюм, за яким можна здогадатися, ким він був у попередньому житті, поки не захворів. У зйомках взяли участь понад ста акторів, загримованих під зомбі. Час, який ці люди проводили у кріслі гримера, залежав від того, яку роль вони виконували у картині. Одних акторів гримували більше години, і їм доводилось використовувати накладки і спеціальні контактні лінзи, а на інших витрачали не більше півгодини.

1 коментар для “Зомбіленд”

  1. ех такий був перспективний початок у цьому фільмі і такий звичайний і баянистий кінець….от продовжували вони рухатися тими правилами про які йшлося на початку то взагалі б було чудове кіно….хоча imdb цей фільм хвалить

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *