Денні Трехо

Денні Трехо (Danny Trjo / Дэнни Трехо) народився у 1944 р. у Лос-Анджелесі. Він з дитинства вживав наркотики і був членом вуличних банд. Денні також захоплювався боксом і думав про кар’єру у цьому напрямку, однак тривале тюремне ув’язнення поклало край цим надіям. У 60-х майбутній актор сидів у в’язницях Сан-Квентін, Фолсом, Трейсі та Соледад – найжахливіших виправних закладах штату Каліфорнія. У Сан-Квентіні він став чемпіоном в’язниці з боксу у легкій вазі і пройшов програму лікування від наркотичної залежності. Вийшовши з в’язниці, Трехо почав працювати у доброчинній організації Cocaine Anonymous, яка допомагає наркоманам позбутися залежності: він бачив для себе лише один шлях – присвятити життя допомозі іншим людям.

trejo1.jpg

У 1985 р. Денні попросив про допомогу один з його підопічних, асистент знімальної групи фільму Андрія Кончаловського “Поїзд-утікач”. Він благав проконтролювати його, бо на зйомках легко міг зірватися. На знімальному майданчику Трехо зустрів свого знайомого по Сан-Квентіну Едді Бункера, який став сценаристом. Едді знав, що Трехо вміє боксувати, і запропонував йому стати тренером Еріка Робертса. Денні почав отримувати 320 доларів у день. Щойно його побачив Кончаловський, він вирішив, що на екрані Робертс і Трехо будуть ефектно контрастувати, і попросив, щоб останньому зробили картку члена акторської профспілки. Таким був початок кінокар’єри майбутнього Мачете.

Денні каже, що в його акторському резюме написано: “Акторська школа Сан-Квентіна”. Коли режисери не вірять у це, актор пояснює їм, що уроки “школи Сан-Квентіна” відбувались в одиночній камері, де він змушений був розігрувати для себе театр одного актора, – на пам’ять виконував усі ролі з “Чарівника з країни Оз”, щоб не збожеволіти.

trejo2.jpg

Трехо знявся у двох сотнях картин, перш ніж отримав роль у [“Мачете”->machete]. Він знав майже усіх зірок, які погодились виконати у цій стрічці другорядні ролі. “Коли на майданчик приїхав [Роберт Де Ніро->robert-de-niro], мені хотілося подати йому кофе, – згадує Денні. – Він сказав, що запам’ятав мене, ще коли ми з ним знімались разом у [“Сутичці”->heat] (1995). Він сказав: “Денні, нарешті і ти граєш головну роль. Я знав, що ти цього досягнеш. У тебе це є”. На зйомках Трехо кілька разів потрапляв у мало не сюрреалістичні ситуації. Наприклад, один з його приятелів сказав йому: “Ти цілував [Джессіку Альбу->jessica-alba]. Я хочу тебе поцілувати, тому що на тобі були її губи”.

trejo3.jpg

Крім “Мачете”, цього року на екрани вийшла майже дюжина фільмів за участю Денні Трехо, але в усіх ним він, як завжди, грає другорядні або епізодичні ролі. У “Хижаках” актор став одним з найманих вбивць, на яких полюють інопланетні мисливці, але у цій картині його персонаж має почуття гумору і не здається легко. Сталлоне запрошував Трехо взяти участь у “Нестримних”, проте той не зміг знайти час у своєму щільному знімальному графіку.

1 коментар для “Денні Трехо”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *