Вартові легенд

Вартові легенд (Rise of the Guardians / Хранители снов). Анімація / казка / пригоди. США, 2012. Режисер Пітер Ремсі. Ролі озвучують: [Кріс Пайн->chris-pine], [Х’ю Джекмен->hu-jackman], [Алек Болдуїн->alec-baldwin], [Джуд Лоу->jude-law], [Айла Фішер->isla-fisher].

rise_of_the_guardians_poster.jpg

З 20 листопада стрічку “Вартові легенд” можна переглянути у Львові у кінокомплексі “Планета кіно”.

Коли на світ опускається темрява і підступний Бугімен вирішує зробити усіх дітей на планеті своїми рабами за допомогою страху, герої казок організовують загін Вартових. Серед них – Санта-Клаус, Зубна фея, Пісочний чоловік і Великодній заєць…

Спеціально для зйомок фільму, сюжет якого базується на книзі Вільяма Джойса, у 2005 р. компанії Joyce і Reel FX створили спільне підприємство Aimesworth Entertainments. Проект не склався, і пізніше права на книгу перекупила студія “Дрімворкс”. У 2009 р. стало відомо, що режисерами стрічки стануть Вільям Джойс і Пітер Ремсі. Перші два роки Джойс брав активну участь у роботі, однак у 2010 р., після смерті дочки, він відійшов від справ, хоча й залишився на проекті виконавчим продюсером.

Спочатку озвучувати Джека Фроста мав [Леонардо Ді Капріо->leonardo-di-caprio], проте він залишив проект під час його підготовки до запуску. Замість нього запросили Пайна.

Одночасно з виходом картини на екрани було випущено відеогру Rise of the Guardians, в якій гравці від особи одного з Вартових можуть битися з Бугіменом. Вільям Джойс зараз планує випустити ще дев’ять книг про пригоди героїв, але в них будуть описані події, які передують тим, що увійшли до фільму.

1 коментар для “Вартові легенд”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *