Рататуй

Рататуй (Ratatouille / Рататуй). Анімація / комедія. Режисер Бред Берд. Ролі озвучують: Петтон Освальт, Ієн Холм, Лу Романо, Браян Деннехі, Пітер О’Тул.

Щур Ремі мріє стати справжнім шеф-кухарем. Як не дивно, знаходить собі помічника серед людей, готового повірити його здібностям і спробувати стати справжнім кухарем, для чого його власних здібностей явно недостатньо…

Макет Ейфелевої вежі малювали відразу 10 художників-аніматорів, але в основу ліг найперший оригінальний проект вежі. Не менш продуманий був образ головного героя: тільки ескізів вусів щура створили понад 200 штук. Створення 207 апетитних продуктів, які глядач побачить на екрані, було також цікавим, оскільки за основу взяли реалістичні фотографії справжніх продуктів, трансформовані потім в картинку.

4 коментаря для “Рататуй”

  1. Вчора вдалося підбити і витягнути друзів на примєру перегляду мульта Рататуй в кіно, в кінозалі не було вільних місць, закінчення мульта відбулось оваціями, мульт всім сподобався, мульт супер, чекаємо на вихід ДВД з укр. дубляжем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *