Там, де гроші

Там, де гроші (Where the Money is / Там, где деньги). США, 2000. Режисер Марек Каневська. У ролях: [Пол Ньюмен->paul-newman], [Лінда Фіорентіно->linda-fiorentino], Дермот Малруні, Сузан Бернс, Енн Пітоніак, Даян Емос, Френкі Фейсон.

К1, середа 18 червня, 22.30

Старий злочинець Генрі (Ньюмен), переживши інфаркт, втратив здатність рухатись і був перевезений з в’язниці до будинку старців. Одна з медсестер, Керролл (Фіорентіно), починає підозрювати, що досвідчений пройдисвіт лише вдає хворого. Розкривши задум Генрі, жінка пропонує йому разом пограбувати місцевий банк…

Головною окрасою цієї дотепної кримінальної комедії є 75-річний Ньюмен. Синьоокий улюбленець глядачів збирався поставити крапку у своїй кінокар’єрі, однак змінив наміри і продовжив зніматися. Ця його робота нагадує про відомі ролі хитромудрих шахраїв і злодіїв, які Ньюмен завжди блискуче виконував. Стрічка «Там, де гроші» довела, що актор не втратив своєї майстерності, продемонструвавши колишню легкість та невимушеність у грі. Добре впоралась зі своєю роллю і Фіорентіно, котра часто демонструє свій талант у комедіях («Люди у чорному», «Догма»). На жаль, недорогий фільм загубився серед навали літніх блокбастерів, не зробивши великих зборів у прокаті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *