Важкі гроші

Важкі гроші (Hard Cash / Тяжелые деньги). США, 2001. Режисер Пітер Антонієвич. У ролях: [Крістіан Слейтер->christian-slater], [Вел Кілмер->val-kilmer], Деріл Ханна, Балтазар Гетті, Верн Троєр, Бокім Вудбайн, Сара Даунінг, Род Роуланд, Вільям Форсайт, Холлістон Колеман, Вінсент Лареска.

К1, п’ятниця 30 березня, 21.00

Томас Тейлор (Слейтер) був спритним злодієм, але і він потрапив до в’язниці, рятуючи своїх спільників. Опинившись на волі, герой пішов на нову справу, викрав майже два мільйони доларів, однак впіймався на гачок до корумпованого агента ФБР Корнелла (Кілмер), який примусив Тейлора спланувати і здійснити ще одне зухвале пограбування…

Стрічка Антонієвича навіть не вийшла на американські кіноекрани. Якби не добрий акторський склад, вона б взагалі загубилась серед дешевих трилерів класу «Б», які у США демонструють тільки кабельні телеканали. Фільм не містить жодного цікавого сюжетного ходу, а його невеликий бюджет (14 млн. доларів) не дозволив режисеру зняти по-справжньому ефектні погоні та перестрілки. Кілмер зіграв свого персонажа у карикатурно-кічовому стилі, проте це також не врятувало картину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *