Пригоди Джо Бруднулі

Пригоди Джо Бруднулі (Joe Dirt / Приключения Джо Грязнули). США, 2001. Режисер Денні Гордон. У ролях: Дейвід Спейд, Бріттані Денієл, Денніс Міллер, [Крістофер Вокен->christopher-walken], Кід Рок, Адам Біч, Ерік Пер Салліван, Фред Ворд, Джеймі Преслі, Браян Томпсон.

К1, неділя 8 липня, 23.15

Недоумкуватий Джо Дерт (Спейд) в дитинстві загубився і все життя мріяв знайти батьків. Він довго блукав країною, зустрічався з різними людьми, проте так і не зміг досягнути мети. Влаштувавшись прибиральником на радіостанцію, Джо розповів власну історію у популярній передачі і несподівано став найвідомішим героєм Америки…

Черговий грубуватий витвір компанії короля ідіотських комедій [Адама Сендлера->adam-sandler] намагається наслідувати славетного «Форреста Гампа». Одіссея доброго і наївного невдахи з діркою у голові містить декілька досить кумедних сцен, однак з легендарною картиною Земекіса її навіть не варто порівнювати. З-поміж ансамблю виконавців вирізняється хіба що Вокен у ролі ексцентричного боса мафії, який переховується від колишніх колег. Фільм не зібрав багато грошей у кінотеатрах, але прибутки від його відеопрокату у США перевищили 28 млн. доларів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *