Емма Вотсон

Емма Вотсон (Emma Watson / Эмма Уотсон), вона ж Емма Шарлотта Дуерре Вотсон, народилась в Оксфорді 15 квітня 1990 р. Її назвали на честь бабусі по лінії батька. Перші п’ять років свого життя Емма провела у Франції, звідки походить її мати, після чого сім’я повернулась до Англії. Батьки Вотсон, адвокати Жаклін та Кріс, невдовзі розлучились, і Емма з молодшим братом Алексом залишилась з матір’ю.

wats1.jpg

До ролі Герміони Гренджер у Вотсон не було професійного акторського досвіду, але вона брала активну участь у шкільних постановках: на її рахунку ролі злої відьми Моргани у виставі “Король Артур: роки юності”, Ластівки у “Ластівці та Принці”, “сердитої куховарки” в “Алісі в країні чудес” і одна з головних ролей у казці Оскара Вайлда “Щасливий принц”. У сім років Емма виграла шкільний конкурс читців поезії імені Дейзі Претт. Тому коли до оксфордської школи завітали агенти з підбору акторів для “Гаррі Поттера”, викладач Вотсон відправив її на прослуховування разом з ще кількома дітьми.

wats2.jpg

Емма поставилась до цього не дуже серйозно: їй було приємно, що вона не вибула у першому турі, проте жодних ілюзій у неї не було. “Здається, загалом було більше п’яти прослуховувань, – згадує Вотсон. – Мій тато сказав мені: “Знаєш, ти повинна розуміти, що там будуть тисячі дівчат”. Я відповіла щось на кшталт: “Так, буду мати на увазі”. Для мене це була весела пригода – я не намагалась всерйоз боротися за роль, швидше, була в захваті від самого процесу”. Однак чим більше прослуховувань лишалось позаду, тим серйознішим ставало ставлення Емми: вона обійшла тисячі інших дівчат, у багатьох з яких за плечима вже був професійний акторський досвід, що для неї самої стало цілковитою несподіванкою.

Вотсон відразу подзвонила найкращій подрузі, яку новина схвилювала набагато більше, ніж саму Емму. “Мене привели до студії і сказали: “Ти отримала роль”. Хвилин п’ять я мовчала, нічого не розуміючи”, – розповідає акторка.

wats2.jpg

На знімальному майданчику її називають “Вотсон – один дубль”, тому що зазвичай вона робить свою сцену за один дубль. Емма вважає, що слава анітрохи її не змінила. Вона полюбляє проводити час з подружками, ходити по крамницях, співати й танцювати. На відміну від своєї героїні, Вотсон не дуже цікавиться шкільними академічними дисциплінами: вона захоплюється спортом, особливо хокеєм, в який грає з малих років, а також англійською лаптою і тенісом. Її кумири серед акторів – [Бред Пітт->brad-pitt] та [Джулія Робертс->julia-roberts]. Емма охоче спілкується з пресою, дивуючи журналістів своєю безпосередністю і почуттям гумору (“У той день, коли ми знімали сцену з Тролем, я, здається, проковтнула 50% пилюки і 50% їжі – з таким же успіхом я могла вступити до армії!”). Її улюблена репліка Герміони: “Я збираюсь піти спати, поки нас не вбили, або ще гірше – не відрахували!”

17 коментарів для “Емма Вотсон”

 1. привет Емма ты самая лутшая ты мени душе подобаешся як дивчына и як актрыса,мене засмочуе те що я николе тебе непобачу. Я хучу статы актёром и може колысь побычыты тебе, я буду надиятыся на це =)))

 2. привит Еммо ты мени дуже подобаешся як дивчына и як актрыса в мене до тебе душе пламяни почутя я б дуже хотим побачытысь з тобою .а ле це невозможно томощо я жыво в Украини

 3. Мені дуже подобається Емма як героїня фільму і дівчина…Вона красива і вміє гарно грати…Найільше мені подобаєтьсяїї фраза у “Гаррі Поттер і Орден Фенікса” де вонасказала до Рона: “В тебе емоційний діапазон як у зубочистки!!!!” Оце було справді круто!!!!

 4. Ты класная.Я хотелбы тябя увидет но етаму не суждено случица поскольку я жыву в Украине.Но мае мнение о тебе никогда не изменица.Ты умная,красивая,талантливая,актри-са,и прикрасный человек.Потому нам стобой НЕКОГДА не встретица.

 5. Боже, як це ржачно читати. Та ви всі невдахи!- “привет Емма ты самая лутшая ты мени душе подобаешся як дивчына и як актрыса,мене засмочуе те що я николе тебе непобачу. Я хучу статы актёром и може колысь побычыты тебе, я буду надиятыся на це =)))” – О,це да…

 6. Яка недобра істота. Притопала, всіх прихильників акторки образила і пішла собі, навіть імені собі не вигадавши. Не звертайте на це явище уваги, фани Емми. Насправді немає більшого невдахи, ніж той, хто волає: “Та ви всі невдахи” і нічого більше сказати не може.

 7. Да ето конечно забавто, то что вы пишете))) Я конечно тоже безумно люблю Ему) Скорее даже не за ее актерский талант, а потому что она играет гермиону, и для меня является частю всей етой сказачной истории…. Да., мне конечно не хотелось бы етого признавать но ето всего лишь история. А, Ема всего лишь человек, актриса… Вот прецтавте если б Ема писала коменты к биографие Бреда Пита “Пит ты мне очень нравишся, и как актер и внешне….” как то глупо…)

 8. Дорога Emma Wotson ти прекрасна дівчина і акторка ти мені дуже подобаєшся і я знаю що я тебе в житі знайду і неважливо коли це буде. А буде це скоро
  P.S
  I Lave You…!!!!!!!:)

 9. Емма мені 13 років Я тебе люблю іза тебе відавби життя
  Але Ми ніколи НЕ ЗУСТРІНЕМОСЬ Якщо ти хочеш зі мною
  поговорити +38967348873 будь ласка позвони немає слів
  щоб сказати яка ти красива

 10. привіт, дорога Емма! ти, напевне, найкраща актриса, яку я коли-небудь бачила. ти мені надзвичайно подобаєшся і я хотіла б з тобою познайомитись і… ми з тобою були б подругам. я хочу розказати тобі мою мрію: я хочу в майбутньому (років через 2-3:) поїхати в Англію. Але не для того, щоб порозважатися… ні… я хочу знятися в одному фільмі з тобою. так, моя мрія – БУТИ актрисою і зніматися з тобою в фільмі. я розумію, що наврядчи вона коли-не-будь здійсниться, адже нас розділяють сотні, тисячі кілометрів, але я не перестану вірити в те, що вона здійсниться. мої друзі не розділяють мого захоплення… будь-ласка, приїдь до України!!! будь-ласка зателефонуй: +380673567206. будь-ласка… Юлія

 11. якщо комусь не подобається Емма – хай тримає свій язик за зубами. Емма – ти молодчина. я б дуже хотіла б бути такою як ти – гарною, успішною і доброю. ти найкраща. і я підтпримую тих людей, яким ти подобаєшся.:))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *